Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bezpiecznik 30 PLN na KSW w Fortunie 

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnia gala KSW 57 – tym bardziej, że bukmacher Fortuna przygotował na tę okazję specjalny bonus. Gracze, którzy obstawią zawody MMA, mogą skorzystać z „Bezpiecznika na KSW”. 

Każdy typer, który chce wziąć udział w akcji promocyjnej, musi postawić w dniu 19 grudnia zakład zawierający dowolne zdarzenie dotyczące KSW 57 z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna. Minimalna stawka zakładu wynosi 60 zł brutto. Jeśli zakład będzie wygrany, gracz otrzymuje standardową wygraną. Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci na konto gracza 30 zł w postaci punktów FKP. Promocją objęte są tylko te zakłady bukmacherskie, które zostaną rozstrzygnięte do 21 grudnia do godz. 9:00. Każdy gracz może skorzystać z promocji „Bezpiecznik na KSW” tylko 1 raz, niezależnie od tego, ile zakładów spełniających warunki akcji promocyjnej obstawi. 

Bonus zostanie przekazany na konto bonusowe gracza w dniu 21 grudnia 2020 r. (poniedziałek). Informację na temat tego, czy bonus został przyznany, można sprawdzić, wchodząc w zakładkę „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Czas na aktywację bonusu wynosi 7 dni od momentu jego przyznania. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze