Dziś jest: 31 stycznia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bez podatku i do 2200 zł bonusu na start w forBET

Bonusy powitalne to temat, który budzi spore zainteresowanie typerów – dodatkowe środki na grę przydadzą się przecież każdemu. Tym razem zupełnie świeżą ofertę powitalną przygotował dla nowo zarejestrowanych graczy bukmacher forBET, czyli trzeci największy legalny bukmacher w Polsce. 

Aktualny bonus na start dla nowych graczy przygotowany przez forBET składa się z 3 elementów. I tak, każdy użytkownik, który zarejestruje nowe konto na stronie internetowej albo w aplikacji mobilnej forBET, może otrzymać następujące bonusy: 

  1. 14 dni gry bez podatku
    Od momentu założenia konta przez 14 dni gracz może obstawiać zakłady bukmacherskie w forBET bez opłacania 12-procentowego podatku od gry. Promocja dotyczy kuponów akumulowanych z minimum 3 zdarzeniami o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1.30. Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, na żywo, a także wirtualne I. Promocja nie dotyczy jednak kuponów systemowych oraz tych, które zostały zagrane za środki bonusowe.
  2. Bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł
    Po wpłacie pierwszego depozytu gracz otrzymuje bonus 100% – maksymalnie 2000 zł. Bonus zostaje przyznany automatycznie po dokonaniu wpłaty, jednak jest zablokowany, dopóki gracz nie obróci kwoty depozytu 1-krotnie kuponem z minimalnym kursem ogólnym 2,00 a wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie nie zostaną zakończone i rozliczone. Warunki obrotowe bonusu to obrót 2-krotny kuponem akumulowanym z kursem minimalnym 2,50.
  3. Bonus od drugiego depozytu – MaxiZysk do 200 zł
    Po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzymuje MaxiZysk do 200 zł. Kwota ta może zwiększyć zysk z wygranej z kuponu akumulowanego z minimum 3 zdarzeniami o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1.40. 

Regulamin nowego pakietu powitalnego znajduje się na stronie internetowej bukmachera, a promocja obowiązuje do odwołania.  

Poza bonusem powitalnym forBET oferuje swoim graczom wiele innych promocji i program VIP. Bukmacher forBET to także bogata oferta zakładów przedmeczowych, na żywo i na sporty wirtualne oraz bezpłatne transmisje meczów na żywo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. 

Przejdź na stronę forBET

Komentarze