BetX sponsorem piłkarskiego Podbeskidzia

Dziś ogłoszono nawiązanie współpracy sponsorskiej między jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce a TS Podbeskidziem SA. Bukmacher BetX z siedzibą w Bielsku-Białej został sponsorem głównym i zarazem oficjalnym bukmacherem Górali”, którzy od tego sezonu piłkarskiego grają ponownie w Ekstraklasie. 

Wspólne plany BetX i Górali 

Podpisanie umowy obwieszczone zostało przez prezesa TS Podbeskidzie SA Bogdana Kłysa podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w sali Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. Transmisję live z wydarzenia można było zobaczyć w klubowej telewizji. Kibice zespołu mogli dzięki temu dowiedzieć się, jak prezentują się stroje piłkarzy wzbogacone o logo BetX, które zamieszczone zostało na rękawku i z tyłu spodni.  

Jak stwierdził prezes Kłys, pozyskanie jako sponsora firmy BetX Polska Sp. z o.o. to kolejny spory sukces dla Podbeskidzia. Sponsoring BetX będzie według niego bardzo istotnym wsparciem, które przełoży się na grę drużyny w Ekstraklasie. Również Krzysztof Wal, prezes zarządu BetX Polska podkreślił swoje zadowolenie z podpisania umowy. Zwrócił też uwagę na szybki rozwój klubu Podbeskidzie. Jak mówi, kiedy rozmowy o ewentualnej współpracy się zaczynały, zespół grał w 1. lidze, a w momencie zawierania umowy sponsorskiej drużyna znajduje się już w Ekstraklasie. Obaj panowie zgadzają się co do tego, że współpraca bardzo dobrze rokuje. 

Piłkarze Podbeskidzia Bielska-Białej wystąpią w strojach z logotypem nowego sponsora już w tę sobotę podczas meczu TS Podbeskidzie – Chrobry Głogów. Na Stadionie Miejskim zobaczyć będzie można także niektóre elementy brandingu BetX. Jak zapowiada sponsor, pełnoletni kibice Górali, którzy pojawią się na stadionie, mogą liczyć na ciekawą niespodziankę. 

Bukmacher BetX w Polsce 

Przypomnijmy, że bukmacher BetX otrzymał zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez internet pod numerem PS4.6835.164.2019. Serwis z zakładami sportowymi został uruchomiony z końcem maja 2020 r. Jednak marka BetX znana jest na międzynarodowym rynku zakładów bukmacherskich od lat. Evona Electronic Ltd., do której należy marka, organizuje pod jej szyldem zakłady sportowe oraz gry wirtualne w Europie i Afryce. Aktualnie BetX działa pod własną marką w Czechach, Tanzanii, Ghanie i oczywiście w Polsce. Poza tym produkty BetX udostępniane są poprzez sieć partnerską m.in. w Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Kongo, Kamerunie czy Nigerii. 

Oferta dla graczy w Polsce zawiera zakłady sportowe pre-match (około 150 000 wydarzeń miesięcznie) i live (do 20 000 wydarzeń miesięcznie). W serwisie ebetx.pl znajdują się także zakłady na sporty wirtualne, np. Nascar, wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motorowe. Zakłady bukmacherskie BetX można obstawiać także przy użyciu aplikacji mobilnej. Bukmacher BetX ubiega się także o zezwolenie na urządzanie zakładów w punktach naziemnych. 

Więcej o BetX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *