BetFan znów działa! Dostęp do kont odblokowany

Dwa dni temu informowaliśmy, że bukmacher BetFan zawiesił działalność bukmacherską do odwołania i zablokował możliwość korzystania ze swojej strony internetowej. Na szczęście gracze mogą już być spokojni – serwis BetFan z powrotem działa normalnie, a użytkownicy odzyskali pełny dostęp do swoich kont. 

Jeszcze wczoraj na stronie bukmachera można było zobaczyć jedynie komunikat o zawieszeniu działalności bukmacherskiej BetFan. Jako przyczynę podano epidemię koronawirusa i spowodowany nią brak rozgrywek sportowych do obstawiania. Ta niespodziewana decyzja wywołała konsternację i wzburzenie wśród wielu graczy, którzy nagle stracili dostęp do środków zdeponowanych na internetowym koncie u bukmachera. Na szczęście strona bardzo szybko została odblokowana, a gracze znów mogą sami decydować o tym, co zrobią z wpłaconymi czy wygranymi pieniędzmi. Mogą też ponownie obstawiać dostępne w BetFan zakłady bukmacherskie. 

Jak się okazuje, prawdopodobnie rzeczywistą przyczyną tymczasowej blokady strony był konflikt między udziałowcami spółki Betfan Sp. z o.o.”. Nie wchodząc w szczegóły, ograniczymy się do rezultatów tego zamieszania. Ostatecznie spółka Chałas i Wspólnicy Inwestycje z o.o.”, która posiadała 11% udziałów BetFan, sprzedała je firmie PAJP, która dotychczas była właścicielem 89% udziałów spółki (za pośrednictwem firmy Newbet). W ten sposób PAJP stał się aktualnie jedynym właścicielem BetFan. Prezesem BetFan ponownie został Piotr Sienkiewicz, a Łukasz Łazarewicz został mianowany na przewodniczącego rady nadzorczej spółki. Jak zapewnia Łukasz Łazarewicz, który jest także pomysłodawcą i twórcą marki, BetFan wraca do pracy z zamiarem zapewnienia użytkownikom jeszcze ciekawszej oferty zakładów bukmacherskich niż dotychczas. 

Przejdź na stronę BetFan

Jeden komentarz do “BetFan znów działa! Dostęp do kont odblokowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *