Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetFan z ofertą gier karcianych TVBET

Bukmacher BetFan słynie z bogatej oferty zakładów bukmacherskich na wydarzenia pozasportowe (Rozrywka”), a teraz można tu obstawiać także wyniki gier karcianych. Na stronie internetowej BetFan dodana została zakładka TVBET”, w której zamieszczono zakłady na wyniki gier takich jak poker, wojna i blackjack. 

Zakłady na gry karciane w Polsce 

Zakłady bukmacherskie na gry karciane to nadal dość nowatorski produkt na polskim rynku bukmacherskim. Jako pierwszy zakłady tego typu udostępnił bukmacher STS, a było to dopiero rok temu. W jego ślady poszli bukmacherzy Totalbet i forBET, a teraz także BetFan, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu graczy zakładami bukmacherskimi na symulowane gry karciane. 

Zakłady TVBET w BetFan 

BetFan korzysta z oprogramowania firmy TVBET i jak widać, wybór dostawcy był trafny. Transmisje z gry wgrywają się bardzo szybko i nie zacinają się, co ma oczywiście ogromne znaczenie dla obstawiających rozgrywki graczy. Panel gracza jest bardzo intuicyjny i czytelny, ale bukmacher BetFan przygotował też obszerne pomoce, wyjaśniające, jakie są zasady i jak grać krok po kroku. Postawiono tu również duży nacisk na realizm gry – obok profesjonalnej krupierki w razie potrzeby (np. aby przygotować dodatkowe karty) pojawiają się inne osoby, a w tle słychać szum przywodzący na myśl prawdziwe kasyno. Krupierki posługują się językiem angielskim, jednak opis zakładów i wszelkie pomoce są w języku polskim. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, gracz może więc typować wyniki wojny na żywo, pokera na żywo lub black jacka na żywo. 

Co można obstawiać w TVBET? 

W każdej z dostępnych gier można obstawiać wiele różnych opcji. W wojnie typer może typować nie tylko końcowy wynik, ale też barwę kart, kolor kart, dokładną wartość następnej karty, powyżej lub poniżej, figurę albo blotkę. W black jacku gracz może obstawiać wygraną dzięki posiadaniu 2 asów w 1. rundzie, wygraną za sprawą liczby kart, odpadnięcie któregoś gracza (zdobycie więcej jak 21 punktów) oraz wygraną dzięki finalnej liczbie punktów. W pokerze gracz może zagrać zarówno najbliższe rozdanie, jak i kolejne. Zakłady można także łączyć z zakładami na inne gry karciane z oferty TVBET. We wszystkich grach dostępne są też jackpoty.

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze