Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetFan z nowym pakietem na start – freebety, gra bez ryzyka i mnożnik Pudziana

Legalny bukmacher BetFan udostępnił nowy pakiet powitalny dla graczy, którzy założą konto w jego serwisie internetowym. Wszyscy nowo zarejestrowani gracze mogą otrzymać zakłady bez ryzyka aż do kwoty 600 zł, mnożnik Pudziana (bonus od depozytu) oraz 15 darmowych zakładów. Aby odebrać bonus w formularzu rejestracyjnym należy wpisać kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS

BetFan odświeża pakiet na start 

Razem z nadejściem jesieni BetFan postanowił przygotować dla typerów „Pakiet na start” w odświeżonej wersji. Po pierwsze wartość oferowanego już wcześniej zakładu bez ryzyka została zwiększona ze 100 zł aż do 600 zł. Dodatkowo jego ważność uległa przedłużeniu – do 3 pierwszych depozytów gracza. Zupełną nowością są natomiast darmowe zakłady, których nowy gracz może uzyskać aż 15! Bonusy tego rodzaju można wykorzystać na obstawianie zakładów z kategorii Gry, Esport oraz Sport. To nadal nie wszystko. Trzecim elementem pakietu powitalnego BetFan jest mnożnik Pudziana, czyli bonusy od 3 pierwszych wpłat – każdy z nich może wynieść maksymalnie 777 zł. Każdy z wymienionych bonusów (zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady i bonusy od depozytu) obowiązują przy 3 pierwszych wpłatach gracza. 

Na czym polega zakład bez ryzyka w BetFan? 

Zakład bez ryzyka w BetFan przyznawany jest wszystkim graczom, którzy otworzą internetowe konto użytkownika. Pierwszy kupon postawiony przez typera automatycznie staje się zakładem bez ryzyka (minimalna stawka to 20 zł dla pierwszej wpłaty, 40 zł – dla drugiej wpłaty i 100 zł – dla trzeciej wpłaty). W przypadku trafionego kuponu gracz standardowo otrzymuje wygraną kwotę. W przypadku kuponu chybionego bukmacher BetFan zwraca graczowi postawioną kwotę do 100 zł (pierwsza wpłata), do 200 zł (druga wpłata) oraz do 300 zł (trzecia wpłata). 

Na czym polega mnożnik Pudziana w BetFan? 

Mnożnik Pudziana to bonus od depozytu przyznawany od 3 pierwszych wpłat (minimalna stawka to 20 zł dla pierwszej wpłaty, 40 zł – dla drugiej wpłaty i 100 zł dla trzeciej wpłaty). Maksymalna wysokość każdego z bonusów to 777 zł. Bonus zostaje uruchomiony po 1-krotnym zagraniu za kwotę depozytu przy wykorzystaniu kuponu z łącznym kursem minimum 2,0. Środki bonusowe można przenieść na saldo depozytowe po dokonaniu 5-krotnego obrotu przy wykorzystaniu kuponu z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 3,0. Przeniesienie środków oznacza przemnożenie wygranych przez współczynnik “10”. Przykładowo, jeśli gracz przenosi kwotę 100 zł, na jego saldzie depozytowym pojawi się 1000 zł. 

Na czym polegają darmowe zakłady w BetFan? 

Pierwszy depozyt gracza nagradzany jest w BetFan 5 darmowymi zakładami – każdy ma wartość 2 zł i może zostać przeznaczony na postawienie zakładu z sekcji Gry. Kurs zakładu musi wynieść minimum 2,5. Kolejnych 5 zakładów typer otrzymuje po dokonaniu drugiego depozytu – może je wykorzystać na zakłady z sekcji Esport. Kurs łączny zakładu musi wynieść minimum 3,5, a kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia (wymagany kurs pojedynczy to minimum 1,35). Ostatnie 5 zakładów gracz otrzymuje po dokonaniu trzeciego depozytu – może je wykorzystać na zakłady z sekcji Sport. Kurs łączny zakładu musi wynieść minimum 5,0, a kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia (wymagany kurs pojedynczy to minimum 1,35). 

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze