BetFan z bonusem do 300 zł – tylko dziś

Przed nami ostatni przedświąteczny weekend, podczas którego na graczy czeka masa emocjonujących zdarzeń sportowych. Z tej okazji bukmacher BetFan przygotował kolejną akcję promocyjną – dziś do zgarnięcia jest bonus nawet do 300 zł. 

Promocja BetFan ma proste zasady – należy wpłacić depozyt w minimalnej wysokości 50 zł, a następnie odblokować bonus, obracając wpłaconą kwotą. Wymagany jest 1-krotny obrót depozytem przy użyciu zakładów SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2,50. Po wykonaniu obrotu na konto gracza wpłynie bonus od depozytu o wartości 50% wpłaconych środków – maksymalnie 300 zł.  

Środki bonusowe można wypłacić z konta gracza po dokonaniu nimi 3-krotnego obrotu. W tym celu można postawić zakłady SOLO lub AKO o minimalnym kursie 3,0. Termin ważności bonusu wynosi 3 dni. 

Akcja promocyjna obowiązuje przez cały piątek 18.12.2020 r. 

Uwaga! Żeby móc przystąpić do akcji, konieczne jest włączenie zgód marketingowych na platformie BetFan. W promocji można wziąć udział, jeśli gracz jest już po trzecim depozycie. Szczegółowe warunki akcji promocyjnej „Bonus Od Depozytu 50%” znajdziesz w jej regulaminie w serwisie bukmachera BetFan.

Przejdź na stronę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *