Dziś jest: 10 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetFan z bonusem 200 zł – tylko 9 – 10 marca 

BetFan podkręca atmosferę na kolejne 2 dni z Ligą Mistrzów, oferując bonus o wartości do 200 zł. Promocja dostępna jest dla tych graczy, którzy są już po drugim depozycie. 

Żeby wziąć udział w promocji BetFan, należy zasilić konto gracza depozytem o minimalnej kwocie 50 zł. Bukmacher BetFan przekaże w takiej sytuacji na saldo bonusowe gracza bonus od wpłaty 100%, którego maksymalna wartość wynosi 200 zł. Następnie bonus należy odblokować, dokonując 1-krotnego obrotu kwotą wpłaty przy użyciu zakładów SOLO lub AKO o kursie co najmniej 2,50. Po rozliczeniu postawionych zakładów bonus zostanie odblokowany. 

Środki bonusowe BetFan zostaną przekazane na saldo depozytowe użytkownika po dokonaniu nimi 1-krotnego obrotu. W tym celu trzeba obstawić za całą kwotę bonusu kupon AKO, na którym zamieszczone będą minimum 3 zdarzenia i którego łączny kurs wyniesie nie mniej niż 3,80. Dla przykładu otrzymując bonus 200 zł, należy wnieść 1 kupon za stawkę 200 zł. Termin ważności bonusu to 24 godz.  

Promocja BetFan jest ważna od 9 do 10 marca 2021 r.  

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest włączenie zgód marketingowych do 8 marca 2021 r. (do godz. 20:50). Jeśli nie miałeś zaznaczonych zgód do tego czasu, warto, żebyś to zrobił teraz – dzięki temu nie ominie Cię następna promocja BetFan. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze