Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Betfan wstrzymuje przyjmowanie zakładów

Kolejny po Milenium bukmacher zawiesza możliwość stawiania zakładów bukmacherskich przez internet. Tym razem taką decyzję podjął jeden z młodszych legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce, czyli bukmacher BetFan. 

Obecnie po wejściu na stronę internetową bukmachera zobaczymy jedynie komunikat informujący, że działalność bukmacherska zostaje przez zarząd spółki  Betfan Sp. z o.o.” zawieszona do odwołania. Jako przyczynę bukmacher podaje oczywiście pandemię koronawirusa COVID-19 i jej konsekwencje, czyli odwołanie niemal wszystkich rozgrywek sportowych w Europie.  

Z jednej strony trudno się dziwić, że w takiej sytuacji kolejni bukmacherzy decydują się na tymczasowe zawieszenie przyjmowania zakładów bukmacherskich nie tylko w punktach naziemnych (co nastąpiło już w połowie marca), ale też przez internet. Jednak z drugiej strony zaczyna się pojawiać coraz więcej optymistycznych informacji dotyczących świata sportu, np. już w tę sobotę, 16 maja, rusza niemiecka Bundesliga. Dlatego możemy mieć nadzieję, że zablokowanie strony internetowej bukmachera Betfan będzie trwać krótko i już niebawem gracze będą mogli znów obstawiać zakłady sportowe – i że wreszcie będzie można znów obstawiać najlepsze ligi piłkarskie i inne. 

Bukmacher Betfan to legalny organizator zakładów bukmacherskich, który zezwolenie na urządzanie zakładów online otrzymał 29 października 2018 r. (numer PS4.6831.3.2018). Strona internetowa z zakładami bukmacherskimi BetFan uruchomiona została w kwietniu 2019 r. Marka należy do spółki „BetFan Sp. z o.o.”, której siedziba mieści się w Warszawie. 

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze