BetFan – świetne wyniki finansowe za 2021 r.

Legalny bukmacher BetFan uzyskał w 2021 r. imponujące wyniki finansowe: 354 mln zł obrotów i 3,5 mln zł zysku netto. Przychody bukmachera wzrosły prawie o 90% rok do roku. BetFan nie zamierza zwalniać i zakłada, że w 2022 r. przychody nadal będą rosły w dwucyfrowym tempie, w planach jest też wdrożenie wielu innowacji technologicznych.

Firma bukmacherska „BETFAN Sp. z o.o.” uruchomiła serwis z zakładami stosunkowo niedawno – w kwietniu 2019 r. Rentowność spółka osiągnęła w wyjątkowo krótkim czasie, po niespełna 3 latach, i to w bardzo trudnym dla branży czasie (obostrzenia związane z pandemią mocno ograniczyły liczbę wydarzeń sportowych szczególnie w 2020 r.). 

W 2021 r. liczba graczy stawiających zakłady bukmacherskie w BetFan zwiększyła się aż o 85% rok do roku, a jego oferta znacząco się poszerzyła. W ciągu całego ubiegłego roku ogólna liczba zakładów oferowanych przez tego bukmachera wyniosła prawie 1 mld, a więc odnotowano 20-procentowy wzrost w stosunku do 2020 r.  

BetFan z końcem 2021 r. plasował się na 6. miejscu wśród 19 legalnie działających w Polsce bukmacherów, posiadając 3,5% udziałów w rynku. W ciągu 3 lat z tytułu podatku od gier firma odprowadziła do skarbu państwa 86 mln zł. Spółka planuje dalszy wzrost. Łukasz Łazarewicz, współwłaściciel i przewodniczący rady nadzorczej Betfan mówi, że rozwojowi firmy sprzyja rosnący rynek zakładów, który w 2021 r. powiększył się mniej więcej o 50%, a w bieżącym roku według szacunków wzrost wyniesie 15-20%. Jak jednak podkreśla Łazarewicz, wzrost BetFan jest dużo szybszy niż wzrost branży i ten trend spółka będzie starała się utrzymać.

W planach firmy są też znaczące inwestycje. Jeszcze w tym roku pojawić się ma nowa aplikacja mobilna i desktopowa, wdrożone mają zostać także inne innowacje technologiczne. Polski bukmacher zapowiada też stworzenie sieci samoobsługowych terminali służących do stawiania zakładów bukmacherskich, w których Łazarewicz widzi przyszłość naziemnych zakładów bukmacherskich.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *