Betfan podwyższa kurs na wygraną Portugalii z Niemcami do 10.00

Sobotni mecz Portugalia – Niemcy to hit nie tylko grupy F, ale całego Euro 2020. W związku z tym Betfan oferuje wystrzelony kurs na wygraną Portugalii – aż 10.00! Promocja Betfan skierowana jest do nowych graczy, którzy założą konto do 19 czerwca do godz. 18.00. 

Promocja Betfan obowiązuje od 16 czerwca od godz. 16.00 do 19 czerwca 2021 r. do godz. 18.00. Osoby, które w tym czasie założą konto gracza w Betfan oraz zasilą konto depozytem w kwocie co najmniej 60 zł, będą mogły skorzystać z akcji promocyjnej „Wystrzelony kurs!”. 

W tym celu należy obstawić zwycięstwo wygranej Portugalii w sobotnim meczu z Niemcami (19 czerwca 2021 r., start o godz. 18.00), stawiając kupony pojedyncze o maksymalnej stawce 10 zł. Uwaga! Zakład należy postawić ze strony promocji Betfan, a nie z głównej oferty zakładów na to spotkanie. Wygrane z trafionych kuponów wypłacone zostaną na konto główne gracza. 

Na 1 gracza przypada w ramach tej promocji dokładnie jeden kupon. Jeśli zagranych zostanie więcej niż jeden kupon, w akcji udział weźmie pierwszy zagrany i rozliczony kupon. 

Sprawdź ofertę Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *