Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Betfan płaci za gole Messiego – 10 zł za każdą bramkę 

Bukmacher Betfan oferuje promocję, dzięki której każdy gol Messiego w sobotnim meczu PSG z Clermont Foot oznaczać będzie dla gracza freebet o wartości 10 zł! Liczą się także gole samobójcze. 

Promocja Betfan „Płacimy za gole Messiego” wymaga od gracza, by postawił zakład za pośrednictwem aplikacji mobilnej (można ją pobrać na stronie bukmachera). Kupon może być pojedynczy lub akumulowany, a jego kurs musi wynieść minimum 3.50. Stawka kuponu musi mieć wartość dokładnie 59 zł. Czas na rozliczenie kuponu mija 12 września 2021 r. o godz. 23:59. 

Gracze, którzy spełnią warunki akcji promocyjnej, otrzymają freebet o wartości 10 zł za każdy gol strzelony przez Leo Messiego – nawet, jeśli będzie on samobójem. Za freebet można grać w dowolny sposób. Środki wygrane z zakładu freebet po pomniejszeniu o stawkę bonusu przydzielone zostaną na konto główne gracza. Freebety pojawią się na kontach 13 września 2021 r. 

Promocja Betfan trwa od 10 września od godz. 10:00 do 11 września 2021 r. do godz. 17:00. 1 gracz może otrzymać tylko 1 freebet. Jeśli gracz postawi większą liczbę kuponów, które będą spełniać warunki promocji, do udziału w niej zakwalifikowany zostanie pierwszy zagrany oraz rozliczony kupon. 

Sprawdź ofertę Betfan

Komentarze