Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetFan płaci 10 zł za każdy gol Lewego! 

Bukmacher BetFan ma ciekawą promocję na dzisiejszy mecz Bayernu Monachium z Lazio Rzym. Za każdy gol strzelony przez Lewego gracze mogą otrzymać bonus o wartości 10 zł. Nawet jeśli bramka będzie samobójcza! 

Promocja BetFan „Płacimy za gole Lewego” wymaga postawienia zakładu na Ligę Mistrzów dokładnie za stawkę 59 zł. Kupon może być pojedynczy lub wielozdarzeniowy, a jego ogólny kurs musi wynosić minimum 2,00. Gracz, który spełni warunki akcji promocyjnej BetFan, za każdą bramkę Roberta Lewandowskiego zdobytą podczas spotkania Bayern Monachium – Lazio Rzym otrzyma od bukmachera bonus o wartości 10 zł – także jeśli będzie ona samobójem.  

Bonus podlega warunkowi tylko 1-krotnego obrotu. Żeby obrócić środki bonusowe należy postawić za nie zakład zawierający co najmniej 3 zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 3,80.  

Promocja trwa w dniu 17 marca 2021 r. (środa) od godz. 12.00 do godz. 21.00. Na 1 gracza przypada nie więcej niż 1 bonus w ramach tej akcji promocyjnej BetFan. Jeśli typer zagra więcej zakładów, które będą spełniać warunki regulaminowe promocji, do udziału w niej zostanie zakwalifikowany pierwszy obstawiony i rozliczony kupon danego gracza.  

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze