BetFan ma dla graczy 200 zł na Święta 

W czasie tegorocznych Świąt na graczy czeka mnóstwo wydarzeń sportowych – obstawiać można rozgrywki NBA, Boxing Day i wiele innych emocjonujących spotkań sportowych. W związku z tym bukmacher BetFan pomyślał o dodatkowym bonusie dla swoich graczy. Tym razem do zgarnięcia jest bonus o wartości 200 zł. 

Jak zdobyć bonus BetFan? Wystarczy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 50 zł, ale nie większej niż 200 zł. To wystarczy, by bukmacher przekazał na konto gracza bonus od depozytu 100%. Pamiętajcie, że akcja promocyjna dostępna jest tylko dla tych graczy, którzy są już po co najmniej 3. depozycie.  

Żeby bonus został uwolniony, konieczny jest 1-krotny obrót depozytem przy użyciu zakładów prostych lub akumulowanych o kursie minimalnym 2,50. Bonus zostanie dodany do salda gracza po rozliczeniu postawionych zakładów. 

Jeśli gracz ma zamiar przenieść środki bonusowe na saldo depozytowe, wymagane jest by dokonał 3-krotnego obrotu bonusem. W tym celu może postawić zakłady proste lub akumulowane z łącznym kursem kuponu minimum 3,0. Termin ważności bonusu to 3 dni.  

Promocja obowiązuje 24 i 25 grudnia 2020 r. 

Ważne! Aby móc przystąpić do akcji promocyjnej, wymagane jest włączenie zgód marketingowych. Każdy gracz może skorzystać z 1 bonusu. 

Przejdź na stronę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *