Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Betclic oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce

Bukmacher Betclic „idzie za ciosem” – 1 lipca wystartował, 6 lipca ogłosił nawiązanie współpracy sponsorskiej z klubem piłki nożnej Piast Gliwice (aktualnym Mistrzem Polski), a dziś dowiedzieliśmy się, że został też oficjalnym sponsorem męskiej reprezentacji Polski w piłce siatkowej.

Umowa sponsorka podpisana została od razu na 3 lata. Zgodnie z jej zapisami Betclic ma od dziś prawo do wykorzystywania wizerunku Mistrzów Świata, a zawodnicy będą występować w strojach, na których umieszczone zostanie logo bukmachera (dotyczy to spodenek meczowych, rozgrzewkowych i spodni dresowych). Betclic ma też zapewnioną możliwość eksponowania marki w trakcie meczów reprezentacji oraz umieszczania wizerunków piłkarzy i logo PZPS w materiałach reklamowych.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn to dwukrotni Mistrzowie Świata i pierwsza w historii polska drużyna, której udało się obronić zdobyty tytuł. Jak podkreśla przedstawiciel bukmachera – Bartłomiej Płoskonka (Country Manager Betclic w Polsce) – siatkówka jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w kraju. Ponadto bukmachera i reprezentację łączą te same barwy oraz  podobny cel – bycie numerem jeden. Płoskonka wyraził też przekonanie, że nawiązana współpraca przyczyni się do osiągnięcia przez polskich siatkarzy założonego celu, jakim jest awans do Igrzysk Olimpijskich w Tokio oraz wywalczenie olimpijskiego medalu.

W najbliższym czasie Polacy zaprezentują swoje umiejętności w Chicago w turnieju finałowym Ligi Narodów (10 – 14 lipca). Z kolei z początkiem sierpnia (9 – 11 sierpnia) wystąpią w turnieju kwalifikacyjnym w Gdańsku, który mamy nadzieję, okaże się ich przepustką do udziału w Olimpiadzie w Tokio. Rywalem biało-czerwonych będzie Francja, Słowenia i Tunezja, a na Olimpiadę pojedzie tylko zwycięzca.

Bukmacher Betclic od początku dał wyraźnie do zrozumienia, jak dużą wagę przywiązuje do sponsorowania polskiego sportu, traktując to działanie jako jeden z najważniejszych elementów obranej strategii marketingowej. Oprócz wspierania Piasta Gliwice i polskiej reprezentacji w siatkówce Betclic zapowiada, że niebawem ogłoszone zostaną następne umowy sponsorskie.

Komentarze