Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Betbuilder – innowacyjna opcja w NobleBet

NobleBet wprowadził do swojej usługi nowatorską w skali krajowej opcję: Betbuilder. Dzięki niej gracz może stworzyć zakład specjalny, który zawiera kilka zdarzeń z pojedynczego spotkania sportowego. Na czym dokładnie polega funkcjonalność, która nie od dziś jest obecna u wielu zagranicznych operatorów zakładów bukmacherskich? 

Betbuilder jest rodzajem tzw. zakładu na życzenie, który w Polsce jest dostępny u wybranych legalnych bukmacherów internetowych. Jednak oferowane dotychczas zakłady własne mają inny mechanizm działania – w ich przypadku użytkownik musi zgłosić bukmacherowi propozycję zakładu, który nie znajduje się w standardowej ofercie, a ten z kolei decyduje, czy dodać zakład do ogólnodostępnej oferty, czy nie. Bukmacherzy dają sobie na podjęcie decyzji sporo czasu – nawet 24 godziny, dlatego takie rozwiązanie na pewno nie jest optymalne z punktu widzenia samych graczy. Na czym więc polega różnica pomiędzy znanymi nam już zakładami własnymi, a nowością w Noblebet?  

Otóż Betbuilder pozwala łączyć rozmaite zakłady z pojedynczego wydarzenia sportowego na 1 kuponie bukmacherskim. Co bardzo ważne, opcja ta jest całkowicie zautomatyzowana, dzięki czemu zakład na życzenie staje się dostępny dużo szybciej niż to się dzieje w przypadku zakładów własnych. Bukmacher Noblebet udostępnił na początek tę funkcję dla najważniejszych lig piłkarskich i meczów międzynarodowych, jednak w krótkim czasie możemy się spodziewać, że pojawi się ona również w zakładach na inne rozgrywki i dyscypliny sportowe. 

Samo stworzenie zakładu tym sposobem jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy wybrać dane spotkanie sportowe i odnaleźć niebieski przycisk Betbuilder” (lewa strona ekranu). Kiedy go klikniemy, wyświetli się kreator zakładu, w którym możemy wybierać spośród licznych rynków. Są więc tu zarówno zakłady na zwycięzcę, na to, czy oba zespoły strzelą golą, ale też na liczbę strzelonych bramek, liczbę żółtych kartek itp. 

Nowa opcja wprowadzona przez bukmachera NobleBet wygląda więc bardzo obiecująco, a gracze mogą liczyć na jej rozwój. Z dużym prawdopodobieństwem możemy podejrzewać, że funkcja Betbuilder udostępniona zostanie w NobleBet także dla zakładów na żywo. 

Więcej o NobleBet

Komentarze