BetArchitekt – forBET udostępnia narzędzie do zakładów własnych

Bukmacher forBET udostępnił graczom zupełnie nowe narzędzie, dzięki któremu mogą tworzyć zakłady własne. Nowość w forBET to opcja BetArchitekt, który pozwala na tworzenie kombinacji zakładów z jednego spotkania sportowego w jeden zakład prosty ze zwiększonym kursem. 

Jak korzystać z opcji BetArchitekt dostępnej w serwisie forBET? Aby stworzyć zakład własny, należy postępować według instrukcji:

Przy tych zakładach, dla których dostępna jest nowa funkcjonalność, wyświetla się pomarańczowy przycisk z ołówkiem. Należy w niego kliknąć, dzięki czemu zostaniemy przekierowani na specjalną podstronę z zakładami na dane wydarzenie. U góry strony widnieje okno z przyciskiem Stwórz zakład”. Po jego kliknięciu otworzy się okno z BetArchitektem. Tu mamy do wyboru zakłady popularne, meczowe, drużynowe oraz na zawodników. Po wybraniu zakładów, które nas interesują, należy kliknąć w Dodaj zakład”. Wybrane zakłady (minimum 2) wyświetlą się na dole poniżej sekcji Moje Zakłady”. Kiedy zakład jest już gotowy, wystarczy kliknąć Dodaj do kuponu” – zakład znajdzie się od razu na kuponie.  

Uwaga! Zakład własny przygotowany przy użyciu opcji BetArchitekct może być dodany do kuponu akumulowanego z innymi zakładami. 

Sprawdź ofertę forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *