Berrettini – Hurkacz. Mecz o marzenia

Hubert Hurkacz podczas French Open w Paryżu, 30.05.2021
Autor: CHRISTOPHE PETIT TESSON, Źródło: EPA, Dostawca: PAP/EPA

Konia z rzędem temu, kto po odpadnięciu Igi Świątek przypuszczał, że Wimbledonem będziemy się emocjonować do samego końca. Przed spotkaniem z Federerem w ćwierćfinale wydawało się, że Hurkacz właśnie spełnił swoje marzenia i na więcej liczyć nie powinien. Tymczasem okazało się, że Polak nie przejmuje się typami bukmacherów i ekspertów i nie zatrzymuje się w drodze na szczyt. Najpierw pokonał rakietę nr 2 na świecie, a później rozbił w puch żywą legendę tego sportu. Wszyscy zadają sobie pytanie – gdzie jest limit dla tego zawodnika, bo dzisiaj, choć nie powinno się nakładać na niego przesadnie dużej presji, to awans do finału nie wydaje się wynikiem ponad siły.

Zaskakująca przemiana

Hurkacz przystępował do turnieju z niechlubną serią 6 kolejnych porażek i 5 turniejów zakończonych w pierwszej rundzie. Nikt nie spodziewał się, że jego forma eksploduje właśnie w Londynie. W 5 meczach w turnieju stracił tylko dwa sety. Najbardziej zaimponował oczywiście w starciu z Federerem, które zakończył w godzinę i 50 minut, a trzeciego seta wygrał do zera. Szwajcar był w tym spotkaniu bezradny, a Hurkacz niemal bezbłędny. Pytanie czy będzie w stanie powtórzyć kolejny mecz na podobnym poziomie, ponieważ żeby awansować finału będzie musiał się wznieść na wyżyny.

Groźny rywal

Berrettini jest sklasyfikowany na 9 miejscu w rankingu ATP. 25-letni zawodnik świetnie gra na trawie, co pokazał nie tylko w bieżącym turnieju, ale również w poprzedzającym Wimbledon turnieju w Londynie, który wygrał w cuglach. Dla Włocha awans do półfinału również jest najlepszym wynikiem na Wimbledonie.

1. set – zwycięzca – kursy bukmachera STS:
Berrettini – 1.60, Hurkacz – 2.30,

Dokładny wynik – kursy bukmachera STS:
3:0 – 3.20, 3:1 – 4.15, 3:2 – 5.80
2:3 – 8.40, 1:3 – 7.20, 0:3 – 7.25

Trzecie starcie

Jest to trzecie starcie obu panów. Dotychczasowy bilans jest bardzo wyrównany. Obaj mają po jednym zwycięstwie i po dwa wygrane sety. W 2018 roku w kwalifikacjach do Australian Open lepszy okazał się Włoch wygrywając 2:0. Takim samym wynikiem zakończył się rok później mecz w Miami, ale zwycięzcą był Polak. Faworytem bukmacherów jest Berrettini, ale przystępowanie do meczu z pozycji underdoga nie jest dla Hurkacza niczym nowym.

Kursy bukmacherskie na mecz Berrettini – Hurkacz

Betfan: Berrettini – 1.45, Hurkacz – 2.87,
STS: Berrettini – 1.47, Hurkacz – 2.70,
Fortuna: Berrettini – 1.55, Hurkacz – 2.65,
Etoto: Berrettini – 1.55, Hurkacz – 2.75,
Superbet: Berrettini – 1.53, Hurkacz – 2.90,
Fuksiarz: Berrettini – 1,45, Hurkacz – 2.75,
eWinner: Berrettini – 1.60, Hurkacz – 2.35,
NobleBet: Berrettini – 1.45, Hurkacz – 3.22,
PZBuk: Berrettini – 1.46, Hurkacz – 2.80,
Totalbet: Berrettini – 1.46, Hurkacz – 2.85,
Betclic: Berrettini – 1.46, Hurkacz – 2.75,
LVBet: Berrettini – 1.45, Hurkacz – 2.75,

Berrettini – Hurkacz. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Mecz w piątek, 9 lipca. Początek ok godziny 14:30. Transmisja w Polsacie Sport i Ipla.tv.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *