Australia+90 – gwarantowany bonus na live w Fortunie 

Przed nami pierwszy wielkoszlemowy turniej w tym roku! Bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji specjalną promocję na zakłady LIVE, bo przecież emocje związane z Australian Open najlepiej przeżywać śledząc turniej na żywo. Dostępny w Fortunie bonus może wynieść maksymalnie 90 zł i można go przeznaczyć na dowolne zdarzenia z oferty LIVE. 

Promocja „Australia+90 / Gwarantowany bonus na live” trwa od 8 do 10 lutego 2021 r. Gracze, którzy w tych dniach między godz. 07:00 a 13:00 dokonają wpłaty o wartości minimum 30 zł, korzystając z kodu promocyjnego „30live”, otrzymają od bukmachera „bonus za zakład live” o wartości 30 zł w punktach FKP. Gracz może skorzystać z promocji każdego dnia jej trwania i codziennie otrzymać 1 bonus. Nagroda wynosi więc 30, 60 lub 90 zł – jej wysokość uzależniona jest od liczby dni, w których gracz dokonał depozytu. 

Za środki bonusowe gracz może obstawiać dowolne zdarzenia z oferty LIVE, stawiając zakłady za stawkę w wysokości minimum 30 zł brutto przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Termin ważności bonusu to 12 godzin licząc od chwili jego pojawienia się na koncie gracza. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *