Aston Villa – Leicester. Typy bukmacherskie, kursy (04.02.2023)

Unai Emery po objęciu Aston Villi wprowadził zespół na właściwe tory. 13.10.2022.
Autor: Christian Bruna, Źródło: EPA, Dostawca: PAP/EPA.

Tradycyjnie, jak w każdej kolejce Premier League, nie zabraknie wyrównanych spotkań. Jednym z takich będzie konfrontacja Aston Villi z Leicester. Oba zespoły prezentują podobny poziom, zatem starcie zapowiada się ciekawie.

 

Aston Villa – Leicester. Typy

Typ Kubasa: Aston Villa wygra

Gospodarze sobotniej batalii złapali wiatr w żagle. Po objęciu sterów przez Unaia Emery’ego gracze Aston Villi zaczęli lepiej grać – i co jeszcze ważniejsze – lepiej punktować w rozgrywkach Premier League. W ostatnich pięciu meczach ekipa z Villa Park zdobyła 10 punktów, a od czterech spotkań nie zaznała goryczy porażki. Jeszcze lepiej Aston Villa wygląda w szerszym kontekście, gdy pod uwagę weźmiemy 10 ostatnich meczów. Na tej przestrzeni punktują na poziomie piątego miejsca w lidze.

Z kolei Lisy są ewidentnie pod formą. Po serii porażek dopiero ostatnio udało im się wywalczyć remis w starciu z ekipą Brighton. To jednak zbyt mało, aby mówić o renesansie w wykonaniu Leicester. Kryzys jest widoczny i niewiele wskazuje na to, aby udało się po przełamać akurat podczas wyjazdu do Birmingham na mecz z Aston Villą.

Ostatnie pięć meczów bezpośrednich to bardzo wyrównany bilans obu stron. Jeden remis, w rundzie jesiennej obecnego sezonu, a wcześniej po dwa triumfu dopisywane do dorobku każdej ze stron. Jednak aktualna forma powinna tu kluczowa w kontekście rozstrzygnięcia spotkania.

 

Aston Villa – Leicester. Kursy bukmacherskie

Fortuna: Aston Villa – 2.00, remis – 3.60, Leicester – 3.80
Superbet: Aston Villa – 2.00, remis – 3.60, Leicester – 3.80
Fuksiarz: Aston Villa – 1.95, remis – 3.65, Leicester – 3.80

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

 

Mecz Aston Villa – Leicester. Kiedy? Gdzie oglądać?

Mecz Premier League pomiędzy Aston Villą a Leicester odbędzie się w sobotę, 4 lutego. Początek spotkania o godzinie 16:00. Transmisja dostępna jest na platformie Viaplay.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *