Angielska robota, czyli bonus 100 zł w Fortunie 

W tę sobotę finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się Manchester City i Chelsea. Bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji promocję, która umożliwia typowanie bez ryzyka. Bonus o wartości 100 zł można uzyskać, obstawiając dowolne zdarzenia z oferty na żywo. 

W promocji Fortuny w dniu 29 maja 2021 r. należy postawić kupon akumulowany zawierający minimum 4 zdarzenia z oferty live, którego stawka wynosić będzie co najmniej 200 zł. Zakład można wnieść za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne oraz w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów. Zakład musi zostać rozstrzygnięty do 30 maja 2021 r. do godz. 9:00. 

W przypadku gdy tylko 1 zdarzenia na kuponie okaże się nietrafione, bukmacher Fortuna zwróci graczowi 100 zł w postaci punktów FKP. Bonus zostanie przydzielony do konta gracza w dniu 30 maja 2021 r. do godz. 12:00. Na 1 użytkownika przypada w tej akcji promocyjnej Fortuny maksymalnie 1 bonus. 

Uwaga! Promocja łączy się z bonusem otrzymanym dzięki promocji „Finał za Finał” oraz z bonusem kursowym „Gra bez podatku”. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *