Dziś jest: 26 listopada 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Adrian Cios. Kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 4

Aleksandr „Sasha” Muzheiko oraz Adrian Cios podczas słownego starcia po face-to-face na 2. konferencji przed galą Prime Show MMA 4, 22.11.2022 r.
Źródło: kanał „PRIME SHOW MMA” w serwisie YouTube

Nie jest pewne czy podczas gali Prime Show MMA 4 dojdzie do walki Aleksandra „Sashy” Muzheiko z Adrianem Ciosem. Pojedynek zyskał szczególne zainteresowanie widzów po tym, jak podczas 2. konferencji Cios niespodziewanie postawił Sashy ultimatum warunkujące ostateczną zgodę tego pierwszego na udział w walce. Mianowicie, pochodzący z Ukrainy zawodnik musiałby przekazać całe swoje wynagrodzenie za walkę na Prime MMA 4 na cele charytatywne, a dokładnie – na pomoc humanitarną dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy. Ciosowi bardzo nie spodobało się, że Muzheiko nie wrócił do ojczyzny by jej bronić, ale – w ocenie swojego przeciwnika – woli zajmować się zdobywaniem sławy w Polsce, a w dodatku nie wyraża zamiaru podzielenia się zarobionymi tutaj pieniędzmi ze swoimi rodakami w kraju. Sasha zdecydowanie odparł zarzuty i odrzucił warunek Ciosa, tłumacząc, że ważniejsi są dla niego mieszkający w Polsce rodzice i dlatego potrzebuje tych pieniędzy, aby zabezpieczyć im oraz sobie materialne podstawy egzystencji, takie jak zakup mieszkania – które obecnie musi wynajmować. Wydaje się, że zdecydowana większość współuczestników konferencji, jak i zgromadzonej publiczności stanęła po stronie ukraińskiego wojownika.

W związku ze stanowczym odrzuceniem roszczenia Ciosa, ciekawie zapowiadająca się potyczka stanęła pod dużym znakiem zapytania. Sądzę jednak, że wyraźnie pozwalający się ponosić emocjom polski zawodnik zdąży wymyślić jeszcze jakieś rozwiązanie, aby wyjść z tej niekomfortowej sytuacji z twarzą i do walki ostatecznie dojdzie. Warto dodać, że konfrontacja obu panów podczas 2. konferencji była zażarta do tego stopnia, że przyćmiła wszystkie inne emocjonujące wydarzenia, których i tak nie brakowało. W mojej ocenie nawet odsłaniający pośladki Jaś Kapela nie dał rady zrobić mocniejszego show niż festiwal brutalnej agresji słownej Adriana Ciosa w bitwie o pieniądze Sashy.

Kursy na walkę wciąż są obecne w Fortunie, co wskazuje że bukmacher może podzielać moje przewidywanie. A Wy jak sądzicie, czy pojedynek Aleksandr Muzheiko vs Adrian Cios odbędzie się na zbliżającej się gali Prime Show MMA 4? Jakie są Wasze typy bukmacherskie na walkę? Piszcie w komentarzach.

Zakłady na walkę Sasha – Adrian Cios dostępne są wyłącznie u oficjalnego bukmachera gali Prime Show MMA 4 – Fortuny. Typy bukmachera wyraźnie wskazują pewną wygraną Sashy. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 26 listopada, o godz. 20:00, zaś walka Aleksandr Muzheiko – Adrian Cios zaplanowana jest na godz. 20:45.

Bonusy powitalne u bukmachera z ofertą na Sasha – Cios i inne walki Prime MMA 4

W Fortunie otrzymasz na start: Darmowe 20 zł bez wpłaty, Zakład bez ryzyka do 600 zł (zwrot stawki nietrafionego kuponu), 10 zł za 1. wpłatę oraz Bonus 50% do 200 zł za 2. depozyt. Aby odebrać bonusy, podczas zakładania konta wprowadź specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS – kliknij tutaj.

Zakłady bukmacherskie na Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Adrian Cios na Prime Show MMA 4 (26.11.2022 r.)

Kursy na zwycięzcę walki

Aleksandr „Sasha” Muzheiko – 1.17, Adrian Cios – 3.90

Kursy na zwycięzcę walki z remisem

Aleksandr „Sasha” Muzheiko – 1.18, remis – 50.00, Adrian Cios – 4.10

Kursy na koniec walki w 1. rundzie

Tak – 2.50, Nie – 1.41

Kursy na koniec walki w 2. rundzie

Tak – 4.00, Nie – 1.16

Kursy na koniec walki w 3. rundzie

Tak – 6.00, Nie – 1.06

Kursy na liczbę rozpoczętych rund (mniej/więcej)

Mniej 1.5 – 2.50
Więcej 1.5 – 1.41
Mniej 2.5 – 1.80
Więcej 2.5 – 1.80

Kursy na zakończenie walki na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 2.25, Nie – 1.50

Kurs na zakończenie walki w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy

Tak – 6.00

Aleksandr „Sasha” Muzheiko zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 3.00, Nie – 1.29

Adrian Cios zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 8.00, Nie – 1.01

Aleksandr „Sasha” Muzheiko zwycięży przed czasem

Tak – 1.45, Nie – 2.37

Adrian Cios zwycięży przed czasem

Tak – 8.00, Nie – 1.01

Sprawdź wszystkie kursy Fortuny na tę walkę i odbierz darmowe 20 zł bez wpłaty w Pakiecie 830 zł, z kodem: MAKSYMALNYBONUS >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze