50 PLN od drugiego depozytu w Superbet 

Bukmacher Superbet oferuje w najbliższych dniach dodatkowy bonus dla nowych graczy. Oprócz standardowego bonusu na start w zamian za założenie konta w Superbet gracze otrzymają bonus typu reload 100% od drugiej wpłaty w kwocie do 50 PLN. 

Promocja trwa od 8 do 14 lutego 2021 r. Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zarejestrować konto gracza w Superbet poprzez stronę partnera (np. klikając tu), a po dokonaniu drugiego depozytu przyznany zostanie bonus o wartości maksimum 50 PLN. Środki bonusowe podlegają wymogowi 1-krotnego obrotu zakładami o minimalnym kursie 1,80, a w przypadku zakładów akumulowanych kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 1,40. 

Bonus reload w kwocie 50 PLN zostanie aktywowany na koncie użytkownika maksymalnie 48 godzin od zakończenia promocji. Bonus musi zostać zaakceptowany przez gracza w ciągu 3 dni od jego przydzielenia. Środki na saldzie bonusowym otrzymane w ramach promocji będą dostępne przez okres 7 dni. 

Poza tym bukmacher Superbet oferuje wszystkim nowym graczom standardowy bonus powitalny od pierwszego depozytu 100% do 50 PLN i cashback do 500 PLN (pierwszy tydzień gra bez ryzyka). 

Załóż konto w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *