50 goli Roberta Lewandowskiego w 2020 roku? Zobacz kursy Etoto

Robert Lewandowski jest w ostatnich miesiącach w świetnej dyspozycji strzeleckiej. Napastnik Bayernu Monachium i Reprezentacji Polski bije kolejne rekordy, a wiele osób zastanawia się czy obecny rok będzie dla niego równie udany jak ten miniony. Sam zawodnik przyznaje w wywiadach, że wcale nie odczuwa upływających lat i nadal jest w stanie się rozwijać. Czy zatem Robert Lewandowski w tym roku kalendarzowym strzeli 50 lub więcej goli łącznie w Reprezentacji Polski, Bundeslidze, Pucharze Niemiec i europejskich pucharach?

50 goli Roberta Lewandowskiego w 2020 – kursy Etoto

Rok 2019 pod względem bramek był najlepszym w karierze „Lewego”. Zdobył on w sumie 54 bramki w 58 oficjalnych meczach w jednym roku kalendarzowym. Na ten dorobek złożyły się zarówno bramki w kadrze jak i w barwach Bayernu Monachium.

Wcześniej Robert Lewandowski barierę 50 trafień pokonał w roku 2017. Zakończył go z dorobkiem 51 goli na swoim koncie. W 2015 zabrakło mu jednej bramki do osiągnięcia „pięćdziesiątki”. Lewandowskiemu gorzej idzie w latach parzystych. W 2016 strzelił 47 goli, a w 2018 do siatki rywali trafiał 46 razy. Jakie z tego wnioski?

Robert Lewandowski strzeli 50 lub więcej goli w 2020 roku – kursy Etoto

  • TAK – 4.55
  • NIE – 1.20

Napastnik Reprezentacji Polski wydajnie poprawia swój bramkowy dorobek właśnie w meczach kadry. Mowa tu jednak przede wszystkim o eliminacjach, a nie wielkich turniejach. To bolączka gracza uważanego przez wielu za najlepszą „9” na świecie. W tym roku Polska zagra w Mistrzostwach Europy, a Lewandowski znów będzie starał się udowodnić, że potrafi trafiać w ważnych meczach. Zresztą nie tylko podczas EURO zawodnik będzie starał się potwierdzić swoją wartość. Faza pucharowa Ligi Mistrzów, walka o kolejny tytuł króla strzelców Bundesligi – wyzwań w tym sezonie jest sporo. Później będzie jeszcze jesienna runda, którą ostatnio Lewandowski rozegrał koncertowo.

O tym czy „Lewemu” uda się strzelić 50 goli w 2020 roku może zadecydować… liczba rozegranych spotkań. Im więcej szans, tym lepiej – to jednak nie jest zależne wyłącznie od Polaka. O ile ilość gier w lidze jest niezmienna i tu z dokładnością do jednego spotkania wyliczymy potencjalne szanse na trafienie, o tyle pozostałe rozgrywki to już kwestia otwarta. Bayern zagra w 1/8 LM – to pewne dwa spotkania. Jeśli mistrzowie Niemiec awansują do finału rozgrywek, to Lewandowski zyskuje potencjalnie 5 kolejnych spotkań.

Na EURO 2020 z pewnością zagramy 3 mecze grupowe. Co dalej? To zależy od wyniku całej drużyny. Przy awansie do finału mowa o dodatkowych 4 spotkaniach. Jeśli natomiast chodzi o Puchar Niemiec – tu „Lewy” może liczyć na więcej odpoczynku, ale w razie potrzeby i w tych rozgrywkach napastnik może powiększyć swój dorobek bramkowy.

Póki co Robert Lewandowski zagrał w tym roku 1 mecz. Zdobył w nim 1 bramkę.

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *