Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

280 zł za Turniej Czterech Skoczni w Fuksiarz

Fuksiarz z okazji Turnieju Czterech Skoczni zorganizował specjalną promocję, w której gracze mogą zgarnąć nawet 280 zł bonusu. Wysokość kwoty dodatkowych środków od bukmachera będzie zależała od dyspozycji naszych skoczków. Za każdy z czterech konkursów można odebrać do 70 zł, czyli łącznie wspomniane 280 zł. Miejsca w pierwszej 30. Biało-Czerwonych będą premiowane nagrodami. Bonusy za rezultaty dwóch najlepszych zawodników reprezentacji Polski będą kumulowane, co w efekcie da finalną kwotą za konkretny konkurs.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Bonus za każdy konkurs Turnieju Czterech Skoczni

Promocja na Turniej Czterech skoczni obejmuje każdy z czterech konkursów (Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen, Innsbruck, Bischofshofen). Fuksiarz podczas każdego konkursu premiuje dwa najwyższe miejsca Polaków bonusem. Na jakiej podstawie kwota bonusu zostanie przyznana?

1. miejsce – 40 zł
2-5. miejsce – 30 zł
6-12. miejsce – 20 zł
13-20. miejsce 10 zł
21-30 miejsce. 5 zł

W momencie, kiedy do pierwszej trzydziestki zakwalifikuje się czterech zawodników, bonus zostanie przyznany za dwa najwyższe miejsca. Przykładowo Kamil Stoch wywalczy 3. miejsce, Piotr Żyła uplasuje się na 12. pozycji, Paweł Wąsek na 14. miejscu, a Dawid Kubacki będzie w ostatniej dziesiątce, to bonus zostanie zsumowana za pozycje Stocha i Żyły, czyli w przytoczonym przykładzie gracz otrzyma 50 zł (3. miejsce – 30 zł + 12 miejsce – 20 zł).

Odbierz bonus od bukmachera Fuksiarz

Jak skorzystać z promocji na Turniej Czterech Skoczni?

Fuksiarz oferuje bonus za każdy konkurs w Turnieju Czterech Skoczni. Aby skorzystać z promocji w danym dniu, należy:

– zawrzeć zakład za min. 60 zł z kursem ogólnym, wynoszącym, co najmniej 3.50
– dodać do kuponu min. 1 zdarzenie z konkursu Turnieju Czterech Skoczni

Kupon musi zostać rozliczony w dniu, w którym odbywają się zawody. Po spełnieniu warunków otrzymasz bonus w wysokości uzależnionej od pozycji dwóch najwyżej uplasowanych Polaków. Podczas każdego dnia promocji w zabawie bierze udział pierwszy kupon, spełniający powyższe wymagania.

Warto wspomnieć, że bonus zostanie przyznany bez względu na status rozliczenia kuponu. Bez względu, czy będzie on wygrany, czy też przegrany, dodatkowe środki trafią na konto gracza. Sprawdź także jaki jest aktualny kod promocyjny Fuksiarza.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze