Gol na wagę 10.000 zł w El Clasico?! Tylko w Fuksiarz.pl

Złota Bramka - El Clasico

Możesz zagrać o 10.000 zł w Fuksiarz.pl

Już w najbliższą niedzielę El Clasico! Pojedynek drużyn, których rywalizacja od zawsze elektryzuje fanów na całym świecie! Czy Lewy zdoła zdobyć bramkę w swoim debiutanckim El Clasico, a może inne gwiazdy wpiszą się na listę strzelców?

Fuksiarz ma dla Ciebie wyjątkową ofertę na ten mecz!

Możesz postawić kupon AKO zawierający europejski szlagier i wziąć udział w grze o 10.000 zł, typując na oddzielnym kuponie strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki w meczu.

Wystarczy mniej niż 2 zł, żeby wziąć udział w grze o dużą kasę! Jeśli wytypujesz poprawnie strzelca i minutę pierwszej bramki, możesz zgarnąć nawet 10.000 zł.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w promocji „Złota Bramka”?

  • Kupon AKO za min. 50 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami i min. kursem ogólnym 3.00, zawierający zdarzenia na Real – Barcelona;
  • Kupon SOLO na strzelca 1. gola za stawkę 1 zł X gr, gdzie X to Twój typ, w której minucie padnie bramka.

Trafiłeś kupon na pierwszego strzelca, zgadując jednocześnie minutę bramki? Bez względu na rozliczenie Twojego kuponu AKO, weźmiesz udział w podziale puli 10.000 zł.

Promocja trwa od 13.10.2022 od godz.10:00 do 16.10.2022 do godz. 16:14.

Promocja łączy się z ofertą powitalną na start dla nowych graczy, więc jeśli Twój kupon AKO spełni warunki obu promocji, możesz liczyć na zwrot do 500 zł na konto główne w ramach Zakładu Bez Ryzyka!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Przykładowy kupon

Po wpłacie min. 50 zł i postawieniu kuponu AKO wspomnianego w zasadach promocji czas na postawienie zakładu na strzelca i minutę zdobycia pierwszego gola.

Jeśli uważasz, że pierwszego gola meczu zdobędzie Robert Lewandowski w 34. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Robert Lewandowski, Stawka: 1.34 zł

W przypadku, kiedy uważasz, że strzelcem pierwszego gola będzie Pedri w 60. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Pedri, Stawka 1.60 zł

W przypadku postawienia strzelca gola za stawkę np.: 1.47 zł zaliczy się gol strzelony w doliczonym czasie pierwszej połowy 45 + 2’, jak i gol zdobyty zaraz po przerwie w 47. minucie meczu.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Pula nagród w promocji „Złota Bramka”

Gracze, którzy poprawnie wytypują strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli ta sztuka powiedzie się tylko Tobie, zgarniesz całą sumę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *