Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

20za20 na Live – szybka promocja w Fortunie 

Tylko dziś 21 stycznia (czwartek) w godz. 12.00 – 16.00 bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „20za20 na Live”.  

Żeby wziąć udział w promocji, należy wpłacić depozyt o minimalnej wartości 20 zł, pamiętając o użyciu kodu promocyjnego „live20” (jak pokazano na screenie na dole tekstu). Dzięki temu gracz otrzyma bonusowy zakład bez ryzyka na zakłady z oferty LIVE o wartości 20 zł. Oznacza to, że w przypadku postawienia przegranego zakładu, typer uzyska zwrot stawki do kwoty 20 zł. Bonus służy jedynie do zagrania zakładów zamieszczonych w ofercie LIVE, obstawionych przez stronę mobilną albo aplikację mobilną za stawkę minimum 20 zł bez podatku. 

Bonusu nie trzeba aktywować, zostanie dodany do konta gracza zaraz po wpłacie depozytu przy użyciu kodu. Termin ważności bonusu to 24 godziny od chwili pojawienia się na koncie. Bonus ma postać punktów FKP – zwrot wynosi 2800 FKP i dokonany zostanie po 24 godzinach od rozstrzygnięcia kuponu. 

Uwaga! Depozyt musi zostać wpłacony podczas 1 transakcji. Wyłącznie pierwszy kupon postawiony po pojawieniu się promocji będzie uprawniał do otrzymania bonusu (jeśli spełni jej warunki).  

Wpłata depozytu z kodem krok po kroku: wybierz „DEPOZYT” na stronie Fortuny, naciśnij przełącznik przy polu „Czy masz kod promocyjny?” i wpisz kod. Dalej postępuj tak jak zwykle. 

Fortuna

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze