Dziś jest: 21 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

20.000 zł za zwycięstwo konia BETFAN

Koń BETFAN, czyli ambasador bukmachera Betfan, weźmie w ten weekend udział w gonitwie na Torze Służewiec. Z tej okazji między graczy, którzy postawią zakład na wyścigi konne z oferty sportów wirtualnych Betfan, podzielona zostanie pula o wartości nawet 20.000 zł w gotówce. 

Jak zapowiada bukmacher, “BETFAN tanio skóry nie sprzeda”. Koń jest trenowany przez 6-krotnego czempiona trenerów w naszym kraju, a pojedzie na nim 6-krotny czepmion jeźdźców! 

Uczestnikami promocji zostaną ci gracze, którzy postawią zakład za stawkę dokładnie 19 zł przez stronę internetową lub aplikację mobilną bukmachera. Tylko w zamian za postawienie zakładu spełniającego warunki promocji wezmą oni udział w podziale puli 5.000 zł. Natomiast, jeśli koń BETFAN zajmie 2. albo 3. miejsce w swoim biegu, między graczy podzielona zostanie suma 10.000 zł. A jeśli BETFAN okaże się zwycięzcą gonitwy, pula wzrośnie aż do 20.000 zł! Nagrody zostaną przydzielone do kont graczy w ciągu 48 godzin roboczych od chwili zakończenia akcji promocyjnej. 

Promocja trwa od 7 maja od godz. 8.00 do 9 maja 2021 r. do godz. 17.00. Na 1 gracza przypada 1 nagroda. 

Sprawdź ofertę Betfan

Komentarze