Dziś jest: 26 lutego 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

100% zwrot do 150 PLN w Superbet 

Bukmacher Superbet przygotował promocję, dzięki której nowi gracze mogą skorzystać z cashbacku 100% aż do kwoty 150 zł. Żeby otrzymać zwrot w ramach tej akcji promocyjnej Superbet, należy założyć konto gracza pomiędzy 16 a 24 maja 2021 r., wpłacić na konto depozyt oraz postawić swój pierwszy zakład u bukmachera. Uwaga – konto musi zostać zarejestrowane przez stronę partnerską, np. przez ten link: Zarejestruj konto w Superbet. 

Zwrot w ramach akcji promocyjnej zostanie zrealizowany pod warunkiem, że pierwszy zakład gracza po dokonaniu pierwszej wpłaty będzie nietrafiony. Jeśli natomiast będzie on trafiony, zwrot nie zostanie aktywowany – gracz otrzyma w takim przypadku standardową wygraną. 

Zakład musi zostać wykonany przy pomocy środków depozytowych gracza i może być to zakład pojedynczy lub akumulowany na dowolny rynek zakładów z oferty zasadniczej. Do udziału w promocji nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne. Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 10 zł. Zwrot może wynieść maksymalnie 150 zł. Bonus zostanie przyznany najpóźniej 72 godziny od zakończenia promocji. 

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze