Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

1 liga futsalu. Kluby z Mosiny i Kamienicy Królewskiej walczą o Ekstraklasę. Kursy na mecz

Drużyna amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina podejmie u siebie We-Met Futsal Club Kamienica Królewska w rozgrywkach 1 ligi futsalu. Mecz może być kluczowy w walce o awans do Ekstraklasy. Bukmacherzy przygotowali kursy na ten pojedynek. Ofertę bukmacherów i przewidywania przedmeczowe prezentujemy poniżej.

Walka o awans w 1 lidze futsalu

Mecz pomiędzy amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina a We-Met Futsal Club Kamienica Królewska może być dla obu drużyn niezwykle istotny w kontekście walki o awans z 1 Ligi futsalu do Ekstraklasy. Bukmacherom trudno jest wskazać faworyta tego meczu, więc kursy zaprezentowane na ten pojedynek nie są jednoznaczne.

Obecnie zespół z Mosiny jest na czwartym miejscu w lidze i ma jeden mecz zaległy. Dorobek punktowy to 26 „oczek” w 15 meczach. We-Met Futsal Club Kamienica Królewska zajmuje drugą lokatę z liczbą 21 punktów w 16 spotkaniach. Obie drużyny rozdziela Futbalo Białystok, które ma 30 punktów na koncie.

Bezpośredni awans do Ekstraklasy wywalczy triumfator rozgrywek. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że będzie to Widzew Łódź. Zresztą łodzianie są o krok od zapewnienia sobie awansu. W tym sezonie nie stracili nawet punktu i mają komplet 16 wygranych.

Zakłady bukmacherskie ciekawie prezentują się natomiast jeśli chodzi o walkę o drugie miejsce, które daje prawo do gry w barażach o Ekstraklasę. Jak wspomnieliśmy wyżej – zarówno amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina, jak i We-Met Futsal Club Kamienica Królewska liczą się w walce o tą pozycję.

Obie ekipy wygrały swoje mecze w 16 kolejce tego sezonu, a więc do bezpośredniej rywalizacji przystąpią w dobrych nastrojach. W pierwszym w tych rozgrywkach pojedynku obu ekip górą u siebie był We-Met Fustal Club Kamienica Królewska, który pokonały klub z Mosiny 5 do 2.

Kursy bukmacherskie na mecz amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

Betfan: amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina – 2.25, X – 4.50, We-Met Futsal Club Kamienica Królewska – 2.25

1 liga futsalu. Kiedy mecz drużyn z Mosiny i Kamienicy Królewskiej?

Mecz amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina kontra We-Met Futsal Club Kamienica Królewska odbędzie się w sobotę, 5 marca. Początek o godzinie 15:45.

Komentarze