Milenium

Ocena redakcji: 3 / 5

Milenium

 • Milenium to legalny bukmacher, który działalność stacjonarną prowadzi od 2004 r., a od 2012 r. umożliwia zawieranie zakładów bukmacherskich również przez internet
 • Bukmacher wspiera polski sport, obecnie jest sponsorem drużyny piłki nożnej Zagłębia Lubin oraz KS Falubaz Zielona Góra
Przejdź na stronę bukmachera

Zalety

 • szeroka oferta zakładów przedmeczowych i live
 • dostępna jest funkcjonalna aplikacja mobilna
 • możliwość obstawiania przez internet, ale także duża liczba punktów naziemnych
 • wysokie kursy na wybrane zdarzenia w ramach promocji Typ Dnia i Superoferta
 • Happy Hour, czyli możliwość gry bez podatku w wybranych punktach i w wybranych godzinach na stronie internetowej
 • dostępny jest program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium
 • różne formy kontaktu z obsługą klienta, w tym infolinia i czat na żywo
 • bardzo ciekawy blog bukmacherski Milenium

Wady

 • dość wysokie marże bukmachera, a tym samym słabe kursy bukmacherskie
 • brak transmisji live
 • niewielki wybór metod płatności
 • słabo rozbudowana sekcja FAQ

Milenium - informacje o bukmacherze

Nazwa bukmacheraMilenium
Adres stronywww.milenium.pl
Rok powstania firmy2004
Miejsce siedziby firmyPolska (Zielona Góra, ul. Lwowska 25)
Zezwolenie na działalność przez internet wydane w PolscePS4.6831.14.2017, wydane 14 lutego 2018. Pierwsze zezwolenie na działalność w Sieci bukmacher otrzymał w 2012 r., ale po 6 latach musiało zostać ono przedłużone
brak
Dostępne metody wpłatyszybkie przelewy i karty płatnicze (PayU, Tpay) oraz BLIK
Minimalna wysokość wypłatybrak
Dostępne metody wypłatyPrzelew bankowy - bukmacher realizuje wypłaty 3 razy dziennie
Transmisje na stronieBrak
Przydatne narzędziaWyniki, statystyki, blog bukmachera
Bonus powitalny i inne promocje1. zakład w wysokości 1500 zł bez ryzyka (zwrot w przypadku przegranej) + podwojenie pierwszej wpłaty (aż do 1500 zł) + darmowy zakład 100 zł + dodatkowe 20 zł na grę
Kod promocyjnyKod promocyjny Milenium: LEGALVIP
Czy Milenium jest w Polsce legalny?

Tak, firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. po raz pierwszy otrzymała zezwolenie na działalność przez internet 16 lutego 2012 r. i była drugą firmą w Polsce (po Fortunie), której przyznano tego typu zezwolenie. Obecnie bukmacher Milenium dysponuje zezwoleniem na działalność przez internet o nr PS4.6831.14.2017 wydanym 14 lutego 2018 r. Milenium posiada także zezwolenie na urządzanie zakładów w punktach stacjonarnych.

Jaki bonus powitalny bukmacher Milenium przygotował dla nowych graczy?

Milenium nowym klientom oferuje bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty (maksymalnie 1.500 zł) oraz Darmowy Zakład w maksymalnej wysokości 150 zł.

Czy Milenium oferuje aplikację mobilną?

Tak, korzystać z oferty Milenium można również za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na popularne systemy operacyjne: Android oraz iOS.

W jaki sposób można skontaktować się z bukmacherem Milenium?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości to w godz. 8-16 (pn-pt) możesz skorzystać z infolinii bukmachera Milenium: 606 100 300. W każdej chwili możesz także wysłać wiadomość e-mail do bukmachera, korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie bukmachera.

W jaki sposób można wpłacić pieniądze na konto gracza w Milenium?

Pieniądze na konto gracza w Milenium można wpłacić na wiele sposobów, ale najwygodniejszym z nich jest wykonanie wpłaty szybkim przelewem online lub kartą płatniczą. Milenium współpracuje z operatorami płatności, takimi jak PayU oraz TPay.com. Wpłatę wykonać można również BLIKiem.

Czy Milenium wspiera polski sport?

Tak, bukmacher Milenium angażuje się w sponsoring polskiego sportu. Firma wspiera piłkarski klub Elana Toruń, żużlowy Falubaz Częstochowa oraz siatkarski ŁKS Commercecon Łódź.

promocje Milenium

Bukmacher Milenium – recenzja

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polska legalna firma bukmacherska, która w 2004 r. rozpoczęła działalność w zakresie przyjmowania zakładów sportowych w punktach stacjonarnych. W następnych latach spółka sukcesywnie otwierała kolejne lokale i w 2019 r. w całej Polsce było już ich ponad 160. W międzyczasie firma postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet i w lutym 2012 r. otrzymała od Ministra Finansów zezwolenie na urządzanie zakładów online na okres 6 lat. W lutym 2018 r. zezwolenie zostało przedłużone na kolejny okres i uzyskało numer PS4.6831.14.2017. Dzięki temu gracze mają pewność, że zawieranie zakładów bukmacherskich w Milenium jest w pełni bezpieczne, legalne i nie niesie żadnego ryzyka prawnego.

Jeśli zastanawiasz się, czy bukmacher Milenium przedstawia ofertę zakładów sportowych godną uwagi, zapoznaj się z recenzją zamieszczoną poniżej. W artykule analizujemy ofertę zakładów bukmacherskich Milenium (w tym zakłady live, e-sporty, sporty wirtualne i „Totalizator Sportowy Milenium”), a także ofertę promocyjną (bonus Milenium na start i inne promocje oraz program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium). Sprawdzamy, w jaki sposób można zawierać zakłady w punktach stacjonarnych, poprzez serwis Milenium online oraz aplikację Milenium mobile. Wyjaśniamy też, jak założyć Konto Gracza na stronie internetowej, dokonywać wpłat i wypłat oraz w jaki sposób można sprawdzać kupony. Znajdziesz tu także wskazówki, jak uzyskać pomoc techniczną ze strony Milenium i gdzie szukać cennych informacji na temat obstawiania zakładów wzajemnych u tego bukmachera.

Gdzie grać w Milenium?

Punkty Milenium – godziny otwarcia i lokalizacja

W całym kraju uruchomionych jest ponad 160 punktów stacjonarnych, w których można wnosić zakłady sportowe Milenium. Oferta dostępna w punktach naziemnych jest taka sama jak ta, którą znajdziemy na stronie internetowej Milenium. Bukmacher udostępnia więc także zakłady na żywo czy zakłady na sporty wirtualne, można też skorzystać z wszelkich dostępnych promocji. Same lokale posiadają wiele udogodnień, przykładowo obsługują karty płatnicze, a w wybranych punktach stacjonarnych można oglądać transmisje live z najważniejszych spotkań sportowych.

Godziny otwarcia Milenium różnią się w zależności od dnia tygodnia i poszczególnych punktów sprzedaży. Co jednak warto podkreślić, lokale czynne są przez 7 dni w tygodniu. Lokalizację konkretnych punktów naziemnych można sprawdzić na mapie zamieszczonej na stronie www Milenium. Godziny otwarcia również są tu wyszczególnione, żeby jednak je wyświetlić, trzeba skorzystać z opcji filtrowania wyników znajdującej się pod mapą. Zaznaczając interesujące nas województwo, otrzymamy dodatkowo informacje o znajdujących się w danym punkcie udogodnieniach, jego adresie i innych punktach zlokalizowanych w okolicy.

Milenium online

Zakłady bukmacherskie w Milenium można też zawierać online – po wcześniejszej rejestracji w serwisie Milenium. Na głównej stronie w widocznym miejscu znajdują się osobne zakładki poświęcone wszystkim zakładom bukmacherskim, zakładom na żywo oraz zakładom na sporty wirtualne. Zamieszczone są tu też banery, po kliknięciu w które zostaniemy przeniesieni na strony dotyczące promocji i bonusów Milenium, najpopularniejszych zdarzeń czy statystyk sportowych. Na głównej stronie nie znajdziemy jednak wielu przydatnych opcji, jak np. listy dyscyplin sportowych, które można obstawiać, możliwości szybkiego postawienia kuponu, zestawienia najciekawszych zakładów dnia czy okienka czatu. Tego wszystkiego trzeba szukać na podstronach, co  niestety stanowi utrudnienie w korzystaniu z serwisu, zwłaszcza dla nowych użytkowników. Lepiej pod tym względem prezentuje się mobilna wersja strony, która jest bardziej funkcjonalna, a przy tym nie traci na szybkości działania.

Milenium mobile

aplikacja mobilna Milenium

Aplikacja mobilna Milenium stworzona została zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Aplikacja ma ładną szatę graficzną i kilka przewag nad stroną internetową. Mamy tu pełną ofertę zakładów, typy bukmacherskie, wyniki oraz statystyki spotkań sportowych, w tym meczów live. Bez problemu wejdziemy przez aplikację na swoje konto, sprawdzimy historię postawionych kuponów czy skorzystamy z funkcji powiadomień push (dotyczących najnowszych promocji i najistotniejszych wydarzeń sportowych).

Żeby zainstalować aplikację na smartfonie, trzeba zrobić to przez stronę internetową Milenium. Po jej otworzeniu w przeglądarce telefonu, należy kliknąć odnośnik instalacji apki i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Natomiast jeśli posiadamy urządzenie z systemem operacyjnym iOS, możemy pobrać aplikację z App Store.

Rejestracja w Milenium

Założenie konta w serwisie Milenium daje możliwość zawierania zakładów online poprzez stronę internetową bukmachera oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Proces rejestracji nie jest trudny ani długi, jednak wymaga przesłania pewnych dokumentów. Otóż po wejściu  w odnośnik rejestracji konta należy najpierw ustalić swój login (nazwę użytkownika), hasło i wpisać adres e-mail. Konieczne jest też potwierdzenie oświadczenia o ukończeniu 18 r.ż. oraz akceptacja regulaminu i innych dokumentów regulujących zasady użytkowania serwisu bukmachera. Po przejściu na drugi ekran musimy podać swoje dane osobowe, w tym numer konta bankowego, na które przelewane będą wypłaty z wygranych. Trzeba również zaświadczyć, że pieniądze wpłacane na Konto Gracza będą miały legalne źródło i wskazać jego rodzaj (np. wynagrodzenie za pracę, emerytura, oszczędności itp.). W trzecim kroku konieczne jest wpisanie numeru PESEL, daty urodzenia oraz rodzaju i numeru dokumentu tożsamości.

rejestracja w Milenium

Jako legalny bukmacher Milenium ma obowiązek zweryfikować pełnoletniość użytkownika, dlatego musimy tu załączyć skan lub zdjęcie obu stron swojego dokumentu tożsamości. Automatycznie zaznaczone są okienka potwierdzające chęć skorzystania z oferty powitalnej, które można odznaczyć, co z wiadomych względów raczej nie jest praktykowane. Po wypełnieniu wszystkich pól i załączeniu kopii dokumentu tożsamości, należy zakończyć rejestrację i otworzyć skrzynkę mailową. Znajdziemy tam link aktywacyjny, po kliknięciu którego konto zostanie aktywowane. Po pierwszym zalogowaniu wyświetlony zostanie jeszcze komunikat o konieczności ustawienia limitów czasu gry i wydatków na zakłady – obie kwestie należy określić w perspektywie dziennej i miesięcznej.

Milenium – oferta

Oferta Milenium na zakłady sportowe obejmuje ponad 20 dyscyplin sportowych, zarówno tych  najbardziej popularnych, takich jak piłka nożna, koszykówka czy tenis, jak i mniej znanych, typu futsal, krykiet czy lotki. W ofercie świetnie przedstawia się liczba lig, zdarzeń głównych i dodatkowych oraz typów. Standardowo najbogatsza oferta dotyczy rozgrywek futbolowych – bukmacher posiada m.in. program „Totalizator Sportowy Milenium”, czyli specjalne zakłady w ramach określonego zestawu meczów piłki nożnej. Można tu obstawiać wyniki spotkań („Ligowa Trzynastka”) lub liczbę bramek („Totalizator Bramkowy”), a co ważne, nawet jeśli gracz źle wytypuje kilka spotkań, i tak może wygrać lub przynajmniej odzyskać postawioną stawkę. Bukmacher Milenium umożliwia także obstawianie wyników e-sportów, znajdziemy tu przykładowo gry: LoL, Dota 2, CS:GO czy Starcraft. Zakłady postawimy we wszystkich najważniejszych turniejach e-sportowych, do dyspozycji mamy też duży wybór zdarzeń. Ciekawie przedstawia się również oferta zakładów na sporty wirtualne, gdzie zadbano nie tylko o wybór samych dyscyplin sportowych, ale też bogatą ofertę rynków zdarzeń, prezentację statystyk i wyników.

Omawiając ofertę Milenium, należy zwrócić uwagę na bardzo rozbudowaną propozycję zakładów na żywo. Większość meczów z oferty przedmeczowej dostępnych jest też w zakładach live, możemy więc wybierać z wielu dyscyplin i dużej liczby zdarzeń. Co prawda nie znajdziemy tu póki co transmisji z najważniejszych spotkań sportowych, jednak przebieg meczów odtwarzany jest w formie graficznej, a typerzy mają dostęp do aktualizowanych na bieżąco, zaawansowanych statystyk spotkania. Można także obserwować kilka wydarzeń równocześnie.

Bukmacher Milenium umożliwia zawieranie zakładów na zdarzenia pojedyncze, wielokrotne i grand (kupon musi spełniać więcej warunków niż w zakładach wielokrotnych, ale wygrana jest o 20% większa) lub zakładów systemowych (kombinacje różnych zdarzeń). Kursy bukmacherskie w Milenium wypadają dość słabo, co bukmacher stara się nadrobić wysokimi kursami na wybrane wydarzenia w ramach oferty „Typ Dnia” i „SUPEROFERTA”.

Milenium – bonus na start

Rejestrując nowe konto w serwisie online, możesz otrzymać od Milenium bonus na start, który ma formę bonusu od depozytu. Żeby tak się stało, podczas zakładania konta powinno być zaznaczone pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” (jest ono automatycznie wybrane, więc wystarczy go nie odznaczać). Następnie w określonym terminie należy zasilić swoje konto pierwszym depozytem i czterokrotnie go obrócić. Każdy kto spełni wszystkie warunki promocji otrzyma bonus w wysokości równej wartości pierwszego depozytu, który może przeznaczyć na dalszą grę. Druga oferta skierowana do nowych graczy to darmowy zakład, czyli taki rodzaj zakładu, który nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Nawet w sytuacji, kiedy typer przegrywa zakład, postawioną stawkę zwraca mu bukmacher Milenium. Trzeba jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie zakładów pojedynczych i wielokrotnych. Tak jak w przypadku bonusu od depozytu, również tu wystarczy podczas rejestracji nie odznaczać odpowiedniego pola, tj. pola „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”.

Dodatkowo oferta powitalna może być powiększona, jeśli posiadasz kod promocyjny Milenium czy też zarejestrujesz się w serwisie bukmachera ze specjalnego linka zamieszczonego na stronie partnerskiej. Jeśli podczas zakładania konta zastosujesz unikalny kod promocyjny, Milenium nagrodzi Cię dodatkowym bonusem, który nie jest dostępny w standardowej ofercie. Aby otrzymać od Milenium kod promocyjny, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową słowa kluczowe typu „Milenium bonus” czy „Milenium kod promocyjny” i wtedy wyświetlą się strony, na których znajdują się specjalne linki do rejestracji lub kody.

Bonus Milenium dla wszystkich graczy

Bukmacher Milenium promocje różnego rodzaju kieruje także do wszystkich typerów, a nie tylko nowych użytkowników. Niektóre z nich weszły to stałej oferty i  tu na uwagę na pewno zasługuje akcja promocyjna „Happy Hour”. Dzięki niej zysk z wygranego kuponu może znacznie wzrosnąć, ponieważ kupony postawione w ciągu określonej, promocyjnej godziny nie są obciążone podatkiem obrotowym w wysokości 12%. Koszty opłacenia podatku z tych zakładów bierze na siebie bukmacher, dlatego kursu ogólnego nie mnoży się w tym przypadku przez 0,88, a przez 1,00. W związku z tym wygrana zwiększa się o blisko 14%. Promocja na zakłady obstawiane w Internecie zaczyna się najczęściej godzinę przed pierwszym meczem każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy, a w punktach naziemnych codziennie bez wyjątku. Dokładną rozpiskę możemy znaleźć na stronie internetowej Milenium po kliknięciu w baner dotyczący promocji „Happy Hour”.

Poza tą ofertą bukmacher posiada też wiele innych promocji, przykładowo bezpieczne zakłady, zakłady bez ryzyka, bonusy dotyczące zakładów akumulowanych czy bonusy zwiększające kursy wygranych kuponów. Wszystkie aktualne akcje promocyjne i ich szczegóły znajdziesz po kliknięciu w sekcję „Bonusy i promocje”.

Milenium – program lojalnościowy

Program lojalnościowy organizatora zakładów wzajemnych nosi nazwę „Liga Mistrzów Milenium”. Bukmacher opracował szeroko zakrojony program, który dostępny jest dla wszystkich użytkowników, gdyż każdy postawiony zakład przynosi graczowi punkty premiowe. Na podstawie wysokości stawki zakładu, a także liczby zdarzeń wyliczana jest suma przyznanych punktów. Co natomiast ciekawe, nie ma znaczenia wynik kuponu – punkty otrzymujemy zarówno za wygrane, jak i przegrane zakłady. Po uzbieraniu określonej liczby punktów możemy wymienić je na tzw. kredyty, za które można obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie Milenium.

Jak dołączyć do programu? Każdy kto zakłada konto online, zostaje automatycznie zapisany jako uczestnik Ligi. Z kolei gracze, którzy obstawiają w Milenium zakłady sportowe jedynie w punktach stacjonarnych, powinni zgłosić chęć dołączenia do programu lojalnościowego pracownikowi lokalu i odebrać specjalną bezpłatną kartę. Żeby się dowiedzieć, ile punktów premiowych udało nam się zebrać, należy sprawdzić ich liczbę poprzez stronę internetową, na wydrukowanym kuponie albo w dowolnym punkcie naziemnym.

Sprawdź kupon w Milenium

Jeśli chcesz sprawdzić kupon, który postawiłeś online, wystarczy, że po zalogowaniu wejdziesz w zakładkę „Moje konto”. Z kolei wynik zakładu zawartego w punkcie naziemnym możesz sprawdzić albo w dowolnym punkcie, albo również na stronie internetowej. Wystarczy skorzystać z opcji „Sprawdź kupon”, która pojawi się po wejściu w zakładkę „Zakłady bukmacherskie”. Po wpisaniu w specjalne okienko numer kuponu pokażą się wszystkie informacje na jego temat, w tym wysokość ewentualnej wygranej. Użytkownicy mogą także uruchomić płatną usługę „Kupon SMS”, dzięki której szczegóły dotyczące postawionego kuponu otrzymają w formie wiadomości SMS na swój numer telefonu.

Wpłaty i wypłaty w Milenium

Milenium - płatnościBukmacher umożliwia wpłacanie środków finansowych na Konto Gracza na 3 sposoby: poprzez PayU, Tpay.com i BLIK. W sekcji dotyczącej wpłat znajduje się lista banków, w których przelew księgowany jest w trybie natychmiastowym, co oznacza, że przelane pieniądze znajdą się  na naszym koncie po maksimum 3 minutach. Jeśli nasz bank do nich  nie należy, realizacja płatności potrwa dłużej. Z kolei wypłaty można dokonać za pomocą przelewu internetowego i czas realizacji płatności zależy od sesji bankowych. Jeśli chodzi o płatności Milenium punktuje natomiast dlatego, że realizuje płatności aż 3 razy dziennie. Aby wpłacić lub wypłacić pieniądze online, po zalogowaniu na konto Milenium należy wybrać odpowiedni odnośnik (do dokonywania wpłat lub wypłat), który znajduje się na górze strony, tuż obok zakładki „Moje konto”.

Podatek w Milenium

Polskie prawo przewiduje odprowadzanie 12% podatku obrotowego od każdego zawartego zakładu bukmacherskiego. Standardem jest procedura, zgodnie z którą legalni bukmacherzy pobierają 12% z każdego postawionego kuponu i przekazują do urzędu skarbowego. Również bukmacher Milenium z reguły działa w ten sposób, wyjątkiem są jednak zakłady zawarte w ramach opisanej wcześniej promocji „Happy Hour”. Oczywiście także w tym przypadku podatek jest odprowadzany, jednak jego koszty ponosi organizator zakładów wzajemnych. Dzięki temu kupony postawione podczas „szczęśliwej” godziny, jeśli są wygrane, przynoszą graczom większy zysk (zastosowanie ma wtedy mnożnik 1,00, a nie 0,88).

Osobną kwestią jest natomiast podatek od wygranej, który dotyczy tylko tych wygranych kuponów, na których kwota wynosi więcej niż 2280 zł. Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., tak jak wszyscy legalni operatorzy zakładów sportowych, jest zobowiązana do odprowadzenia od takich kuponów 10% podatku do skarbówki. Koszty tego opodatkowania zawsze ponosi gracz.

Obsługa klienta w Milenium

Jeśli chcesz zadać pytanie pracownikowi Milenium, odpowiedź najszybciej otrzymasz, korzystając z czatu na żywo. Czat dostępny jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00, a na zgłoszenie konsultanta z reguły nie trzeba czekać długo. Pytanie można również zadać za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziemy, klikając w odnośnik „Kontakt” na górze strony głównej. Co więcej, w marcu 2019 r. bukmacher uruchomił także infolinię dla graczy, dzięki której w dni robocze między godziną 8:00 a 16:00 można uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie także telefonicznie. Konsultanci – czy to na czacie, czy na infolinii – odpowiadają w przyjazny, merytoryczny i wyczerpujący sposób, w razie potrzeby podsyłając linki do przydatnych stron. Ogólnie można stwierdzić, że w kategorii dostępności pomocy dla użytkowników Milenium zdecydowanie się wyróżnia.

Na część pytań odpowiedzi znajdziemy także w sekcji „FAQ”, aczkolwiek nie jest ona rozbudowana. Natomiast sporo cennych informacji na temat aktualności w Milenium – promocje, newsy dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych, ciekawe analizy sportowe i poradniki dotyczące obstawiania zakładów bukmacherskich znajdują się na blogu bukmacherskim Milenium. Warto też zaglądać na firmowy profil bukmachera na Facebooku.

Sponsoring Milenium

Milenium - sponsoringMilenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest aktywnym sponsorem polskiego sportu. Przez 4 sezony wspierał finansowo Tauron Basket Ligę, sponsorował mecze piłkarskiej ekstraklasy i inne wydarzenia sportowe. W 2016 r. został oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej Zagłębia Lubin, a w 2018 r. – KS Falubaz Zielona Góra.

W 2018 r. bukmacher Milenium nawiązał też współpracę z utytułowanym byłym bramkarzem polskiej reprezentacji w piłce nożnej i pięciokrotnym mistrzem Polski, a obecnie cenionym ekspertem piłkarskim – Maciejem Szczęsnym. Jako oficjalny ambasador marki Milenium Maciej Szczęsny przygotował na bloga bukmachera wiele analiz rozgrywek piłkarskich, zarówno w formie tekstowej, jak i video, gdzie przedstawiał swoje typy wyników najważniejszych spotkań.

Milenium – opinie

Tak jak w przypadku innych legalnych bukmacherów, tak i o Milenium opinie graczy są różne. Trzeba jednak przyznać, że bukmacher Milenium ma swoje mocne strony, takie jak rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, bardzo funkcjonalna aplikacja mobilna czy atrakcyjna oferta powitalna i cały wachlarz innych promocji. Zakłady bukmacherskie Milenium można zawierać zarówno w licznych punktach naziemnych zlokalizowanych na terenie całej Polski, jak poprzez stronę internetową i aplikację Milenium mobile, a wszędzie oferta jest równie bogata. Bardzo pozytywnie ocenić trzeba także obsługę klienta i ciekawy blog bukmacherski Milenium. Nietrudno zauważyć, że Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. cały czas pracują nad rozwojem oferowanych produktów, dlatego warto mieć na uwadze tego bukmachera i jego ofertę zakładów sportowych.

Przejdź na stronę bukmachera Milenium