Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Clout MMA zakłady bukmacherskie 

Clout MMA to kolejna silna federacja na polskim rynku, która urządza freak-fighty oglądane przez setki tysięcy widzów. Na pojedynki MMA, bokserskie czy kick-bokserskie, w których swoje umiejętności prezentują celebryci, influencerzy oraz profesjonalni zawodnicy, można także obstawiać zakłady bukmacherskie. Clout MMA nie znajduje się jednak w ofercie wszystkich bukmacherów. Dowiedz się, gdzie można legalnie typować zakłady na Clout MMA przez Internet i jakiego rodzaju zakłady przedmeczowe i na żywo są dostępne. 

Clout MMA - zakłady bukmacherskie

Zakłady na Clout MMA 

Na początek kilka słów wprowadzenia dla tych osób, które nie bardzo wiedzą, jak obstawiać walki toczone podczas gal Clout MMA. Bukmacherzy, którzy posiadają tego rodzaju zakłady (na Clout MMA, Fame MMA itp.) wystawiają ofertę podobną do tej, jaką przygotowują dla profesjonalnych pojedynków MMA. Możliwe jest więc obstawianie Clout MMA poprzez typowanie zwycięzcy walki, metody zwycięstwa, ilości rund itd. i można to robić zarówno na wiele dni przed startem gali, jak i już w trakcie trwania danej walki. Trzeba jednak mieć świadomość, że np. w przypadku Clout MMA zakłady bukmacherskie mogą nie być proste do typowania, ponieważ tu walczą w dużej części amatorzy, których forma i umiejętności mogą być dużą niewiadomą. 

Jeśli interesuje Cię, jak powstała federacja Clout MMA i czy prawdziwe są wiadomości na temat jej powiązań z High League, sprawdź fakty na ten temat podane na końcu artykułu. Znajdziesz tam także informacje na temat tego, jacy znani youtuberzy, influencerzy i celebryci występowali podczas gal Clout MMA. Teraz przejdźmy do sprawdzenia, jakie konkretnie są oferowane na Clout MMA zakłady bukmacherskie i co warto obstawiać. 

Uwaga! Przed każdą zbliżającą się galą Clout MMA ponad tym tekstem publikowane są aktualne kursy bukmacherskie na wszystkie walki. Prezentowane kursy na Clout MMA to oferta legalnego w Polsce bukmachera Fortuna. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie i ich rodzaje 

Clout MMA - zakłady bukmacherskie i zawodnicyZakłady bukmacherskie na popularne sporty to nic nowego, jednak freak-fighty nie są klasyczną dyscypliną sportową, dlatego ich obecność w ofertach bukmacherów może być dla części osób niespodzianką. Jednak z drugiej strony niezależnie od tego, czy jak w profesjonalnym MMA, boksie czy K1 walczą wyspecjalizowani sportowcy, czy jak w starciach freakowych mierzą się celebryci i influencerzy, podobieństw jest naprawdę sporo. Zawsze obowiązują określone zasady, a celem każdego z uczestników walki jest wygrana.  

Gracze mogą więc obstawiać w podobny sposób zarówno profesjonalne zawody, jak i gale np. Clout MMA – bukmacherzy przyjmują co najmniej zakłady na wynik spotkania, ale zazwyczaj także na mnóstwo innych zdarzeń. Poniżej wyliczamy i wyjaśniamy wszystkie najczęściej oferowane dla freak-fightów zakłady. Clout MMA można zazwyczaj obstawiać, typując poniższe rynki zdarzeń. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie na zwycięzcę (bez remisu) 

Niemal każdy, kto śledzi walkę 2 zawodników, najbardziej interesuje się tym, który z nich zwycięży. Jeśli chodzi o freak-fighty, często jest tu dodatkowy smaczek”. Niektórzy youtuberzy, celebryci czy sportowcy wychodzą na ring czy do oktagonu po to, żeby wyjaśnić sprawy” z osobą, z którą są mocno skonfliktowani. Na ile te sytuacje są autentyczne, a ile w tym potrzeby zwiększenia zasięgów, to już kwestia trudna do rozstrzygnięcia dla postronnych obserwatorów. Fakt jest jednak taki, że freak-fighty to obszar, w którym sposób walki schodzi na bardzo daleki plan – wszystkich interesuje niemal wyłącznie to, kto wróci z tarczą, a kto na tarczy”. Co więcej, remisy są tu niezwykle rzadkie. 

W efekcie na freak-fighty typu Clout MMA bukmacherzy oferują zakłady bukmacherskie na wynik, gdzie nie ma możliwości typowania remisu. Jeśli taki wynik nastąpi, zakład jest unieważniany, czyli bukmacher zwraca stawkę zakładu graczowi. Tak więc obstawianie Clout MMA w przypadku głównego typu zakładu możliwe jest tylko poprzez wskazanie zwycięstwa jednego z dwóch walczących zawodników. Zakład jest więc stosunkowo prosty (są tylko 2 opcje wyniku do wyboru), dlatego może być polecany nowym graczom, którzy dopiero zapoznają się z mechanizmami działania bukmacherki. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie na remis 

Clout MMA - zakłady bukmacherskie na remisJednak oficjalny bukmacher Clout MMA nie pozostawia graczy, którzy chcieliby typować remis w danym pojedynku bez możliwości obstawiania. Co prawda 3-drogowe zakłady na Clout MMA na wynik z opcją wyniku remisowego nie są udostępniane, ale taki wynik można obstawiać w osobnym wariancie zakładu bukmacherskiego. Bukmacher pyta więc, czy walka zakończy się remisem po ogłoszeniu punktacji przez sędziów, a dostępne typy to odpowiedź „tak” – typ „nie” pojawia się rzadko (tylko wtedy, gdy szanse na remis są większe). 

Z jednej strony remisy zdarzają się bardzo rzadko w walkach Clout MMA, zakłady bukmacherskie na taki scenariusz mają więc bardzo wysokie kursy. Dla przykładu wśród zakładów na Clout MMA 3 znalazł się zakład na remis w walce Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Natan „Bóg Estetyki” Marcoń, gdzie kurs na remis wynosił aż 50.00. Oczywiście wygrana z zakładu o takim kursie byłaby wysoka nawet przy dość niskiej stawce, ale trzeba mieć na uwadze, że remisowy wynik pojedynku jest po prostu bardzo mało prawdopodobny (kurs wskazuje na to, że prawdopodobieństwo zajścia tego zdarzenia wynosi zaledwie 2%). 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie na liczbę rozpoczętych rund 

Poza obstawianiem wyniku walki można też typować innego rodzaju zakłady bukmacherskie. Clout MMA organizuje walki, które mogą trwać 3 rundy, ale jeśli wcześniej dojdzie np. do nokautu czy dyskwalifikacji zawodnika, liczba rund w pojedynku będzie oczywiście mniejsza. W związku z tym bukmacherzy Clout MMA czy inne freak-fighty pozwalają obstawiać, korzystając z opcji zawarcia zakładu na ilość rund w walce. 

Jeśli chodzi o Clout MMA, zakłady bukmacherskie na ilość rozpoczętych rund mają formę zakładów mniej/więcej (zakłady under/over). Gracze mogą obstawiać, że wybrany pojedynek zakończy się przed upływem 1.5 rundy czy 2.5 rundy (-1.5; -2.5) albo że potrwa powyżej 1.5 rundy czy powyżej 2.5 rundy (+1.5; +2.5). Za przykład niech posłuży nam zakład na to, że walka Marcin Najman vs. Adrian Cios (Clout MMA 2) potrwa poniżej 1.5 rundy (kurs w Fortunie wynosił na to zdarzenie 1.60). Ponieważ walka została zakończona już w pierwszej rundzie poprzez dyskwalifikację Marcina Najmana, zakład ten byłby wygrany. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie dotyczące rundy, w której zakończy się pojedynek 

Jeśli gracz chce typować nie tylko to, czy walka potrwa mniej czy więcej rund niż wskazuje podana linia (np. 1.5 czy 2.5), ale ma przekonanie, że zakończy się ona w konkretnej rundzie, to także może obstawić na to zakłady. Clout MMA może być bowiem typowane poprzez zakłady na to, w której dokładnie rundzie walka zostanie rozstrzygnięta. Bukmacher umożliwia obstawianie tego, czy walka zakończy się w pierwszej rundzie, ale też w drugiej czy w trzeciej rundzie, a dostępne typy to: tak” i nie”. 

Ciekawym zakładem jest też propozycja „Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy”. 

Clout MMA - zakłady bukmacherskie na 1.rundę

Clout MMA – zakłady bukmacherskie na wygraną na punkty / przez techniczną decyzję 

W przypadku Clout bukmacher udostępnia też zakłady na to, czy pojedynek zostanie rozstrzygnięty na punkty lub przez techniczną decyzję. Co więcej, można też obstawiać bardziej szczegółowe zakłady, mianowicie na to, czy wskazany zawodnik wygra w ten sposób czy też nie. 

Przykładowo, dla walki podczas Clout MMA 3 bukmacher Fortuna udostępnił zakłady na walkę Wojciech Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz Szuli” Szulakowski, gdzie kursy na rozstrzygnięcie pojedynku na punkty/przez techniczną decyzję wynosiły: tak – 1.60, nie – 2.06. Natomiast, że tak się stanie a walka będzie wygrana przez Rekordzistę kurs wynosił 3.75, a przez – Szuliego 2.50. Jak się okazało, to underdog „Rekordzista” wypunktował faworyta i zatriumfował. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie na to, czy zawodnik wygra przed czasem 

W przypadku Clout MMA zakłady bukmacherskie na czas trwania walk można również obstawiać, typując, czy wybrany fighter wygra przed czasem czy też nie. Zakład tego typu oferowany jest dla każdego z zawodników, a dostępny jest zazwyczaj kurs zarówno na opcję tak”, jak i nie”. Jeśli chodzi o kursy na Clout MMA, bukmacher ustala tu współczynniki mniej atrakcyjne niż to się dzieje dla zakładów na to, w której konkretnie rundzie się to dokona. Jednak i w tym przypadku gracz musi wskazać, który fighter zakończy pojedynek i wygra, więc nie jest to też proste do wytypowania.  

Jako przykład podajmy zakład na walkę Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak (Clout MMA 3) i typ „2.zawodnik wygra przed czasem”. Żeby zakład okazał się wygrany, walka musiałaby rozstrzygnąć się przed końcem trzeciej rundy oraz jej zwycięzcą musiałby zostać Wawrzyniak (i rzeczywiście wygrał on w 2.rundzie walki). 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie łączone 

Warto wiedzieć, że oferowane na Clout MMA zakłady bukmacherskie można czasem obstawiać także w formie zakładów łączonych. Co do zasady, zakłady na kilka zdarzeń np. z 1 meczu dostępne są u bukmacherów zazwyczaj tylko dla najpopularniejszych sportów i dla ważniejszych spotkań. Jednak Fortuna posiada promocję o nazwie „Gotowce”, w ramach której oferuje gotowe zakłady łączone także na Clout MMA. Zakłady bukmacherskie tego typu mają tę zaletę, że za jednym zamachem można wytypować kilka zdarzeń, a kursy są w związku z tym znacznie wyższe niż te dla pojedynczych zakładów. 

Przykładowo przed Clout MMA 2 dostępne były m.in. takie gotowe zakłady:  

  • Omielańczuk, Labryga, Lizak, Gawronek – wygrają swoje walki podczas Clout MMA 2 (odpowiednio walki: Omielańczuk vs. Bad Boy, Labryga vs. Minda, El Testosteron vs. Lizak, Chaplin vs. Gawronek) – kurs Fortuny: 2.90. 
  • Omielańczuk, Sarara, Gruchała, Lizak – wygrają Clout 2 (odpowiednio walki: Omielańczuk vs. Bad Boy, Sarara vs. Crazy, Dragon vs. Gruchała, El Testosteron vs. Lizak) – kurs Fortuny: 2.50. 

Gracze mieli więc kilka zestawów typów dotyczących różnych walk Clout MMA i mogli wybrać ten, który zgadzał się z przewidywanymi przez nimi typami. Oczywiście takie zakłady łączone są zakładami akumulowanymi, dlatego żeby uzyskać wygraną, wszystkie obstawione zdarzenia muszą być trafione.  

Clout MMA - zakłady bukmacherskie łączone

Clout MMA – zakłady bukmacherskie specjalne 

Dotychczas przedstawiliśmy dość klasyczne zakłady bukmacherskie, Clout MMA i jej walki mogą jednak być też typowane przy wykorzystaniu zakładów specjalnych. Pojawiają się one w ofercie bukmachera na kilka dni przed datą gali i dzięki tym propozycjom obstawianie Clout MMA może być jeszcze ciekawsze. 

Dla przykładu, podczas Clout MMA 3 oferowane były m.in. takie zakłady bukmacherskie: Patryk Wielki Bu” Masiak – zwycięży w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia walki; Błażej Augustyn zwycięży przez KO/TKO w rundzie 3; Marianna Schreiber – zwycięży przez poddanie w rundzie 2. 

Clout MMA – zakłady bukmacherskie przedmeczowe i na żywo 

Dziś standardem jest, że bukmacherzy udostępniają ofertę zakładów na żywo, a nie jak kiedyś tylko przedmeczowe zakłady bukmacherskie. Clout MMA również może być typowane na oba sposoby, a każdy z nich ma swoje zalety i wady. Po pierwsze oferta przedmeczowa jest czasem obszerniejsza niż oferta live, chociaż może się zdarzyć, że w trybie na żywo dodane zostaną warianty zawarcia zakładu, które nie były obecne wśród propozycji przedmeczowych. 

Clout MMA - zakłady bukmacherskie livePo drugie zakłady na Clout MMA obstawiane na żywo są na pewno znacznie bardziej ekscytujące, ale z drugiej strony istnieje ryzyko, że gracz da się ponieść emocjom. Walki trwają przy tym tylko od kilku do kilkunastu minut, więc czasu na obstawianie zakładów, jeśli chodzi o freak-fighty, nie ma zbyt wiele. Gracz musi podejmować decyzje bardzo szybko i dobrze wyczuć odpowiedni moment na zagranie. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż kursy na Clout MMA zmieniają się wiele razy w ciągu danej walki, a momentami są w ogóle niedostępne (kiedy bukmacher przelicza ich wysokość po ważnej akcji). 

Trzeba jednak uwzględnić też fakt, że przed każdą galą istnieje wiele niewiadomych i jest ich z reguły znacznie więcej niż w profesjonalnych walkach. Dzieje się tak, ponieważ zawodnikami są najczęściej celebryci czy influencerzy, którzy są amatorami i nie ma wielu danych na temat ich aktualnej dyspozycji czy bilansie poprzednich walk. W związku z tym dość trudno jest trafnie wytypować na takie pojedynki przedmeczowe zakłady bukmacherskie. Clout MMA może więc być łatwiej obstawiać na żywo, kiedy prościej jest ocenić, który zawodnik prezentuje się w oktagonie lepiej i który ma większe szanse na wygraną. 

Wyłączny bukmacher Clout MMA 

Musisz wiedzieć, że jeśli chodzi o Clout MMA, bukmacher Fortuna posiada wyłączność na oferowanie zakładów bukmacherskich na walki tej federacji. Dzieje się tak, ponieważ Fortuna została sponsorem Clout MMA i to w krótkim czasie po powstaniu organizacji urządzającej freak-fighty. Nie ma w tym nic dziwnego – ta firma bukmacherska była bowiem wcześniej sponsorem High League (jednak po wybuchu afery Fortuna odstąpiła od współpracy z tą federacją), a federacja ta, jak już wspominaliśmy, jest poprzez niektóre osoby związana z Clout. Bukmacher w dość naturalny sposób nawiązał więc współpracę z nowo powstałą federacją i już w czerwcu 2023 r. doszło do podpisania umowy sponsorskiej. 

Tym samym, jako oficjalny sponsor i bukmacher Clout MMA, Fortuna posiada wyłączne prawo do oferowania kursów i przyjmowania zakładów na walki federacji. Warto dodać, że firma bukmacherska jest nie tylko jednym z największych legalnych bukmacherów w Polsce i posiada obszerną ofertę zakładów na kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, ale też przygotowuje jedną z najlepszych ofert dotyczących MMA w kraju. W 2020 r. Fortuna została sponsorem sportowej federacji KSW oraz freakowej federacji Prime MMA (na te freak-fighty bukmacher także posiada wyłączność). Oferta zakładów na MMA jest tu więc obszerna i zróżnicowana, ponadto na platformie bukmachera można oglądać transmisje z walk na żywo MMA, np. UFC. 

Clout MMA - transmisje w Fortunie

Jak znaleźć zakłady na Clout MMA w Fortunie online? 

Zakłady na Clout MMA bukmacher Fortuna udostępnia zarówno w punktach naziemnych, których jest w Polsce ponad 400, jak i przez Internet. Oczywiście to zakłady bukmacherskie online są obecnie najczęściej obstawiane przez polskich graczy, dlatego zobaczmy, gdzie na stronie internetowej Fortuny można znaleźć ofertę na Clout MMA. Zakłady bukmacherskie na wszystkie dostępne dyscypliny sportowe znajdują się po pierwsze w kolumnie po lewej stronie ekranu. Na liście sportów widnieje pozycja „Sztuki walki”, a po jej kliknięciu rozwija się lista z aktualnie dostępnymi walkami np. UFC, KSW czy właśnie Clout MMA. Bukmacher w jednym miejscu zgromadził więc zarówno zakłady na walki zawodowego MMA, jak i na freak-fighty. Po kliknięciu w opcję „Clout MMA” wyświetli się oferta zakładów na galę tej federacji. 

Jeśli do gali Clout MMA pozostało już niewiele czasu i oferta bukmachera jest rozbudowana, zakłady bukmacherskie na to wydarzenie zamieszczone są też w sekcji „Polecamy” w górnej części lewej kolumny oraz w centrum strony, gdzie wyróżniona jest oferta na najciekawsze wydarzenia. 

Clout MMA – co to za federacja? 

Wyjaśniliśmy już obszernie, jakie są udostępniane na Clout MMA zakłady bukmacherskie. Jeśli mocno interesujesz się tematem, powinna zaciekawić Cię też historia federacji i informacje na temat tego, kto za nią stoi. Otóż organizacja, która urządza freak-fighty (walki, w których uczestniczą znani youtuberzy, influencerzy, celebryci itp.) powstała w połowie 2023 r. Bardzo szybko zyskała rozgłos, co wynikało z jej powiązań personalnych z inną bardzo znaną w Polsce federacją freak-fightową, czyli High League. Działalność tej ostatniej została zawieszona w 2023 r. przez organa państwowe. Tym samym organizacja będąca największym konkurentem dla Fame MMA przestała działać z powodu problemów prawnych niektórych ze swoich współwłaścicieli (zarzucano im powiązania z osobami zaangażowanymi w konflikt czeczeński). 

Natomiast Julita Górska, żona Sławomira Bielskiego, jednego z udziałowców High League (w stosunku do którego nie wysunięto żadnych zarzutów) założyła nową federację – Clout MMA i objęła stanowisko jej prezesa. W zarządzie organizacji znalazła się też Lexy Chaplin, czyli popularna influencerka i była zawodniczka High League, która nie miała wcześniej doświadczeń w zarządzaniu żadną federacją. Poza Lexy Chaplin twarzą Clout MMA został Sławomir Peszko, były reprezentant Polski w piłce nożnej, którego ogromna rozpoznawalność nie tylko wśród kibiców piłkarskich została wykorzystana do promocji walk Clout MMA. Szeregi federacji zasiliły też inne osoby znane z zawieszonej organizacji, np. konferansjer prowadzący gale, Arkadiusz Pawłowski. 

Clout MMA jest więc w pewnym sensie kontynuacją High League, zwłaszcza że wielu zawodników, którzy walczyli w tej organizacji, również przeszło do Clout MMA. Bukmacher Fortuna, który był wcześniej sponsorem High League także szybko zaufał nowej federacji i nawiązał z nią współpracę. Wszystko to sprawiło, że już na początku swojej działalności Clout MMA zaczęła nie tylko wzbudzać ogromne zainteresowanie mediów i fanów freak-fightów, ale też stanowić poważną konkurencję dla Fame MMA. Podobnie do gal tej federacji walki Clout MMA można oglądać za pośrednictwem transmisji PPV (pay-per-view), a gale organizowane są kilka razy w roku. 

Influncerzy, celebryci i zawodowi fighterzy, czyli kto walczy w Clout MMA? 

Pozostawiając historię Clout MMA na boku, jest to po prostu federacja, która organizuje freak-fighty głównie w formule MMA. W walkach udział biorą więc nie tylko profesjonalni zawodnicy, ale w dużej mierze także osoby zajmujące się na co dzień czymś zupełnie innym. Są to gwiazdy Internetu, youtuberzy, influencerzy, twórcy internetowi, celebryci czy sportowcy, ale najczęściej tacy, którzy zawodowo uprawiają inne dyscypliny sportu (a nie sztuki walki). 

Clout MMA - celebryci i influencerzy

Clout MMA 1 

Na pierwszej gali Clout MMA wystąpiły m.in. znane postaci ze świata sportu, czyli Tomasz Hajto (były reprezentant Polski w piłce nożnej i trener piłkarski, a obecnie komentator i ekspert piłkarski) oraz Zbigniew Bartman (były reprezentant Polski w siatkówce). Z kolei influencerzy i celebryci, którzy walczyli podczas tej gali Clout MMA to m.in. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak (youtuber i tiktoker), Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski (youtuber), Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska (aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna), Paulina Hornik (influencerka znana z „Teamu X” i „Natsu World”) czy Nikola Nikita” Biela.  

Jednak obok amatorów podziwiać można było także starcia zawodowców, m.in. walki: Andrzej Fonfara (bokser, ex-mistrz świata IBO w wadze półciężkiej) vs. Marcin „El Testosteron” Najman (bokser i kick-bokser) czy Tomasz Sarara (kick-bokser, bokser i zawodnik MMA) vs. Jay Silva (amerykański zawodnik z UFC).  

Clout MMA 2 

Podczas gali Clout MMA 2 dużo szumu medialnego wywoła walka: Nikola Nikita” Biela vs. Małgorzata „Goha Magical” Zwierzyńska, czyli pojedynek influencerki i jej niedoszłej teściowej (matki popularnego streamera Daniela Magicala). Inni influencerzy i celebryci, którzy wystąpili podczas gali Clout MMA 2 to np. Piotr „Lizak” Lizakowski (youtuber z kanału „Ebe Ebe”), Katarzyna „Laluna” Alexander (gwiazda „Królowych życia” w TTV), Krzysztof „Wujaszek Fericze” Ferenc (znany z programu „Kanapowcy” w TTV) czy Rafa „Boro” Borlowski (kojarzony głównie z viralowego filmu na YouTube). 

Jeśli chodzi o zawodowców, obok zawodników, którzy wystąpili już w 1 edycji, pojawili się m.in. Albert Dariusz Sosnowski (bokser z wieloma tytułami mistrzowskimi), Denis Bad Boy” Załęcki (wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu), Daniel Omielańczuk (kick-bokser i zawodnik MMA m.in. UFC, KSW), Denis Labryga (utytułowany zawodnik MMA i kickboxer), Kamil „King Kong” Minda (zawodnik MMA i zawodowy żołnierz).  

Kolejne edycje Clout MMA 

Oczywiście każda kolejna edycja Clout MMA to nie tylko stali bywalcy oktagonu freakowego, ale też tzw. świeża krew. Przykładowo nowymi zawodnikami, których debiut w walce Clout MMA przypadł na 3. edycję wydarzenia byli np. Jakub Wawrzyniak – były reprezentant Polski w piłce nożnej oraz Marianna Schreiber – żona znanego polityka, która swoją popularność zawdzięcza m.in. dzięki uczestnictwu w „Top Model” w TVN.  

Jedno jest więc pewne – zaskakujących, głośnych, a nawet kontrowersyjnych nazwisk na pewno nie zabraknie w szeregach zawodników Clout MMA. Zakłady bukmacherskie na tego rodzaju wydarzenia cieszyć się będą w związku z tym niesłabnącym zainteresowaniem, a tego rodzaju okazje zapewne będą wykorzystywać bukmacherzy. Clout MMA powinna więc być coraz mocniej obecna w ofercie oficjalnego sponsora federacji, a z czasem może też na innych platformach bukmacherskich.