„Kibicuj naszym i odbierz freebet 20 zł” w Fuksiarzu – promocja z okazji Ligi Narodów

Kibicuj Naszym

Możesz obstawiać Ligę Narodów i odebrać darmowy zakład za 20 zł

Czerwiec to czas meczów reprezentacji. Największy entuzjazm wśród sympatyków sportu wzbudza zdecydowanie Liga Narodów. Dzieje się również za oceanem, gdzie trwa rywalizacja o mistrzostwo NBA. W ofercie nie brak także zdarzeń ze świata sportów walki czy tenisa.
Po ostatnim blamażu w Lidze Narodów z reprezentacją Belgii, kadra Czesława Michniewicza zmierzy się z liderem grupy, drużyną Holandii. Z tej okazji Fuksiarz przygotował specjalną ofertę – obstawiając kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, zgarniesz 20 zł we freebecie, bez względu na to czy Twój kupon okaże się wygrany, czy nietrafiony!

Główne zasady promocji „Kibicuj naszym i odbierz freebet 20 zł” w Fuksiarzu

1. Kliknij przycisk „Dołącz do promocji”, znajdujący się na stronie promocji.

2. Dokonaj wpłaty depozytu w kwocie przynajmniej 50 zł.

3. Należy postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami za wpłacone środki.

4. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.60.

5. Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe oraz z oferty zakładów na żywo.

Załóż konto w minutę i odbierz 20 zł z okazji Ligi Narodów

Czy otrzymam freebet nawet w przypadku nietrafionego kuponu?

Tak! Wystarczy, że zagrasz akumulator z przynajmniej 3 zdarzeniami o kursach 1.60 lub wyższych, za stawkę min. 50 zł. Rozstrzygnięcie postawionego kuponu nie ma znaczenia dla otrzymania bonusowego zakładu.

Jak odbiorę darmowy zakład z okazji meczu z Holandią?

Po zakończeniu promocji Fuksiarz przyzna Ci freebet w ciągu nie więcej niż 72 godzin. Znajdziesz go na Twoim koncie gracza u bukmachera. Zostaniesz nagrodzony darmowym zakładem niezależnie czy Twój kupon zagrany w ramach promocji okaże się zwycięski, czy nietrafiony.

Ile razy mogę otrzymać freebet w tej promocji Fuksiarza?

Każdy klient bukmachera może odebrać darmowy zakład z okazji meczu Holandia – Polska jeden raz, spełniając opisane warunki promocji.

Zakład bez ryzyka na start – zwrot połowy stawki w razie niepowodzenia

Jesteś nowym graczem w Fuksiarzu? W przypadku, kiedy Twój pierwszy kupon okaże się nietrafiony, odzyskasz aż 50% jego stawki dzięki Zakładowi bez ryzyka na start! Otrzymane środki nie wymagają obrotu i możesz od razu wypłacić je na konto bankowe. Oferta powitalna wymaga postawienia kuponu AKO (akumulatora) z kursem minimalnym każdego zdarzenia: 1.60, a maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 zł. Zakład bez ryzyka na start obejmuje pierwszy postawiony kupon u bukmachera Fuksiarz.

Sprawdź także niespotykaną promocję „Cashback bez limitu”, jaką w sposób ciągły udostępnia graczom Fuksiarz. Korzystając z niej, będziesz mógł otrzymywać zwroty stawek w wysokości od 5% do 50%, za każdy nietrafiony kupon! Co ważne – każdy zwrot będzie miał postać prawdziwych pieniędzy, które nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą! Dowiedz się więcej w serwisie Fuksiarza lub poczytaj w naszym dziale „Cashback bez limitu”.

Inna wyjątkowa stała promocja Fuksiarza to „Early Payout”. Twój zespół prowadzi już w meczu dwiema bramkami? Możesz ostudzić emocje – bukmacher rozliczy ten zakład jako wygrany, nawet gdy losy meczu odwrócą się i Twoja drużyna ostatecznie zremisuje lub przegra! Promocja dotyczy większości popularnych rozgrywek piłki nożnej.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i odbieraj zwroty do 50% wartości stawek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *