Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak. Kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 4

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk wykonuje „kopnięcie ninji” podczas „postawy bokserskiej” na 2. konferencji przed Prime Show MMA 4. W środku Don Kasjo i po prawej Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak, 22 listopada 2022 r.
Źródło: kanał „PRIME SHOW MMA” w serwisie YouTube

Podczas 2. konferencji poprzedzającej galę Prime 4: Królestwo, Michał „Bagietka” Gorzelańczyk wzbudził powszechny podziw wykonując niespodziewane kopnięcie z wyskoku, szybko nazwane na sali „ciosem ninji”. Wcześniej zapewnił, że znacząco podniósł swoje umiejętności w boksie.

Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka doskonale pamiętamy ze spektakularnego, całkowicie bezproblemowego zwycięstwa nad jego wieloletnim przyjacielem i współpracownikiem – Markiem „Lordem Kruszwilem” Kruszelem, z którym wcześniej wspólnie prowadzili youtube’owy kanał z satyrycznymi nagraniami. Kruszwil padł wtedy po jednym z serii ciosów wymierzonych w jego głowę i sędzia zakończył pojedynek, nie pozwalając Kamerzyście obijać byłego kumpla w parterze. Całe starcie zawodników na Prime Show MMA 1 trwało ledwie 11 sekund. Wawrzyniak tego samego dnia miał rozprawić się dodatkowo z przeciwnikiem Jasia Kapeli – Ziemowitem „Piastem” Kossakowskim. Niestety, ten ostatni po przegranej walce z Jasiem Kapelą musiał opuścić klatkę wynoszony przez służby medyczne, toteż nie było mowy o stanięciu do kolejnej walki na tej samej gali.

Kursy Fortuny na walkę zdają się nie traktować poważnie deklarowanego postępu Gorzelańczyka w bokserskim rzemiośle. A Wy jak sądzicie, czy Bagietka będzie potrafił lepiej od Kruszwila radzić sobie z seriami ciosów wyprowadzanych przez Kamerzystę? Jakie są Wasze typy bukmacherskie na walkę? Piszcie w komentarzach.

Zakłady na walkę Bagietka vs Kamerzysta dostępne są wyłącznie u oficjalnego bukmachera gali Prime Show MMA 4 – Fortuny. Typy bukmachera wskazują na znacznie większe szanse Kamerzysty, choć triumf Bagietki również nie będzie dużą niespodzianką. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 26 listopada, o godz. 20:00, zaś walka Michał Gorzelańczyk – Łukasz Wawrzyniak zaplanowana jest na godz. 22:00.

Zakłady bukmacherskie na Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak (boks w małych rękawicach) na Prime Show MMA 4 (26.11.2022 r.)

Kursy na zwycięzcę walki

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – 2.55, Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – 1.45

Kursy na zwycięzcę walki z remisem

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – 2.61, remis – 45.00, Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – 1.48

Kursy na koniec walki w 1. rundzie

Tak – 3.50, Nie – 1.21

Kursy na koniec walki w 2. rundzie

Tak – 4.00, Nie – 1.16

Kursy na koniec walki w 3. rundzie

Tak – 6.50, Nie – 1.04

Kursy na liczbę rozpoczętych rund (mniej/więcej)

Mniej 1.5 – 3.51
Więcej 1.5 – 1.21
Mniej 2.5 – 2.06
Więcej 2.5 – 1.60

Kursy na zakończenie walki na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 2.00, Nie – 1.64

Kurs na zakończenie walki w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy

Tak – 6.00

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 4.50, Nie – 1.12

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 3.50, Nie – 1.21

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk zwycięży przed czasem

Tak – 4.00, Nie – 1.16

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak zwycięży przed czasem

Tak – 2.50, Nie – 1.41

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *