Bonus bukmachera Superbet (przykład) – „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 24.12.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Należy postawić zakład SINGIEL za przynajmniej 20 PLN na dzisiejszy mecz Wolverhampton – Chelsea.
 • Bonus zostanie przyznany za pierwszy przegrany kupon.
 • Obrót 2x po kursie 1.8 – single/multi (Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.)
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na wykorzystanie bonusu: 3 dni

Uczestnictwo w Promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład SINGIEL za przynajmniej 20 PLN na mecz Wolverhampton – Chelsea rozgrywany w dniu 24.12.2023.
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za przynajmniej 20 PLN z konta depozytowego.
 5. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel z oferty przedmeczowej lub LIVE („na żywo”).
 6. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 7. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady z regularnej oferty operatora na mecz Wolverhampton – Chelsea . Jeśli na kuponie znajdzie się inne niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 8. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 9. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 10. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 11. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 12. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 13. Zakłady z zakładki SuperBets również biorą udział w promocji.
 14. Kwota bonusu wynosi dokładnie 5 PLN.
 15. Kwota bonusu będzie wypłacona wyłącznie za pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Jeśli kupon ten będzie wygrany, gracz zachowuje wygraną, jeśli kupon będzie przegrany, gracz otrzymuje CashBack.
 16. Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu (w szczególnych przypadkach do 72h).
 17. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na mecz Wolverhampton – Chelsea w okresie trwania promocji.
 18. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 19. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 20. Kupony zamknięte przy użyciu opcji Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 21. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 22. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 23. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 24. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 25. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”

 1. Bonus należy zaakceptować na koncie Gracza do końca dnia objętego promocją; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 2. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” nie zostaną aktywowane.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8. Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.
 6. Środki bonusowe nie zliczają się do obrotu bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe.
 7. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 8. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z wirtualnych sportów czy gier karcianych.
 9. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 10. Zakłady w obrocie biorą udział w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem (podczas, gdy bonus jest aktywny) środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 13. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 14. Zakłady zamknięte opcją Cash-Out nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 16. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 18. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” na osobę trzecią.
 19. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.
 20. Jeżeli okres trwania Promocji „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej „Zwrot 5 PLN za mecz Wolverhampton – Chelsea” środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.

Porównanie kursów legalnych bukmacherów na piłkę nożną (Kursy.ooo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *