Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 5 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Francja, Ligue 1
Tolouse – Strasbourg 2

– kurs ok. 2.25. bukmacherzy: STS – 2.25 , Totolotek – 2.20, Betclic – 2.24
– godzina rozpoczęcia meczu: 21:05

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

STS: 2.25
Betclic: 2.24
Totolotek: 2.20

Analiza typowanych meczów

Tolouse – Strasbourg

Dzisiaj piłkarska oferta nie jest zbyt bogata, jednak udało mi się znaleźć jeden, bardzo ciekawy typ w lidze francuskiej. W tamtejszej lidze zostanie dziś rozegranych aż 7 starć w ramach 23. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej, wśród nich pojedynek zapadniętej w przeogromny kryzys Tolousy ze średniakiem ze Strasbourga, który jest ewidentnym faworytem meczu.

Przyjrzyjmy się gospodarzom i ich grze na swoim terytorium. Uwaga, statystyka szokuje. Ostatnio przegrali… 12 meczów z rzędu! Na swoim stadionie nie potrafią wygrać od października, miesiąc temu Brest przyjechał do Tuluzy jak po swoje i rozgromił gospodarzy aż 5:2. Kilka dni temu zawodnicy pod wodzą Denisa Zanko zremisowali bezbramkowo Amiens, jednak nie jest to zwiastun jakiegoś przełamania. Klub z Okytanii zajmuje ostatnie miejsce w Ligue 1 i znajduje się szerokiej autostradzie do spadku, do bezpiecznego miejsca mają aż 9 punktów straty!

O gościach dzisiejszego meczu nie można powiedzieć niczego złego. Są typowym średniakiem ligowym, który wygrane przeplata porażkami. 12. miejsce w tabeli i 3 wygrane mecze z ostatnich 5 powodują, że są bliscy awansu do pierwszej dziesiątki ligowej.

Reasumując, wynik inny niż przegrana Tolousy będzie dla mnie ogromną sensacją… Nie widzę żadnych przesłanek, aby jakiekolwiek punkty zostały dziś na Stadium Municipal. Wysoki kurs wystawiony przez legalnych bukmacherów również bardzo kusi do obstawienia tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *