Top Betbuilder – co tydzień 1.000 zł do wygrania w Noblebet 

Bukmacher Noblebet proponuje graczom nową zabawę, w której co tydzień można wygrać 1000 zł nawet 4000 zł w ciągu miesiąca! Promocja dotyczy zakładów bukmacherskich z oferty BetBuilder. 

Promocja trwa od 28 stycznia do 28 lutego 2021 r. W każdym tygodniu akcji promocyjnej wygrywa ten typer, który postawi trafiony kupon o najwyższym kursie całkowitym. Na kuponie musi się znaleźć co najmniej jeden typ z oferty BetBulidera NobleBet. Żeby kupon kwalifikował się do udziału w konkursie, jego stawka musi wynieść minimum 50 zł. Można stawiać zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane. 

Kupony, które zaliczają się do konkursu w danym tygodniu muszą zostać obstawione pomiędzy poniedziałkiem (od godz. 00:00) a niedzielą (do godz. 23:59). Bukmacher NobleBet będzie publikował wyniki konkursu z danego tygodnia co poniedziałek (następujący po zakończonym tygodniu). 

Oferta BetBuilder dostępna jest dla meczów najważniejszych lig piłki nożnej i koszykarskiej ligi NBA. Począwszy od rundy wiosennej w ofercie BetBuilder znajdą się też zakłady na polską Ekstraklasę. 

Opcja BetBuilder dostępna u bukmachera NobleBet pozwala na łączenie różnych zakładów z pojedynczego meczu na 1 kuponie. Opcja jest w pełni zautomatyzowana i stanowi innowację na polskim rynku bukmacherskim. Szczegóły usługi znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce „Betbuilder”.

Sprawdź ofertę NobleBet

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *