Dziś jest: 13 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Wysokie boosty w Betfan na mecze polskich klubów w LKE

Bukmacher Betfan przygotował mocno podwyższoną ofertę kursową na występy ekstraklasowiczów w Lidze Konferencji Europy. Zwiększone kursy na zwycięstwa klubów z Polski w lidze dostępne są w Betfan od wtorku do czwartku – co tydzień. 

Promocja Betfan o nazwie „Gramy z pucharowiczami!” dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta gracza w Betfan, podczas rejestracji podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać atrakcyjne bonusy powitalne na grę w Betfan i skorzystać z promocji na LKE.

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie boosty są dostępne w tym momencie, wejdź na dedykowaną promocji stronę Betfan i kliknij w link kierujący do promocyjnej oferty na mecze LKE. Następnie możesz postawić zakład pojedynczy (SOLO) na wybrane zdarzenie.

Oferta z podwyższonymi kursami udostępniana jest co tydzień od wtorku do czwartku aż do końca trwania eliminacji bądź też odpadnięcia wszystkich polskich zespołów z pucharów. Szczegóły dotyczące oferowanych boostów będą uwzględniane w panelu oferty Betfan. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz upewnić się że warto posiadać konto gracza w Betfan przechodząc do działu „Betfan opinie”. Jeśli nie wiesz czym jest kod promocyjny, zajrzyj do sekcji „Betfan kod promocyjny”.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć mocny pakiet powitalny 1.660 zł od Pudziana

Komentarze