Dziś jest: poniedziałek, 14 czerwca 2021

/

Bonusy Bez Wpłaty:

Legalni bukmacherzy oferujący bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Kliknij tutaj!

Ruszyła akcja „Wygraj Euro” w STS z pulą 1,5 mln zł! 

Euro zbliża się wielkimi krokami, a w STS już dziś ruszyła akcja „Wygraj Euro”. Gracze, którzy wezmą udział w zabawie i będą wykonywać kolejne zadania, wezmą udział w podziale puli o wysokości aż 1 500 000 zł! Agentami specjalnymi, którzy będą prowadzić typerów do wygranej, są Peter Schmeichel, Cezary Pazura i Piotr 'izak' Skowyrski. 

Akcja promocyjna „Wygraj Euro” trwa od 31 maja od godz. 00:01 do 24 czerwca 2021 r. do godz. 23:59. W każdym dniu promocji gracz będzie miał wykonać zadanie specjalne, które pojawi się w jego profilu w serwisie STS. Ci typerzy, którym uda się wykonać 17 z 25 zadań, wezmą udział w podziale aż 1,5 mln zł! Pula zostanie podzielona proporcjonalnie pomiędzy tych wszystkich graczy, którzy spełnią warunki akcji. 

Chcesz dołączyć do akcji? Wystarczy, że masz zarejestrowane konto gracza w STS i wyrazisz chęć uczestnictwa w promocji poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz do gry” na stronie bukmachera. Do akcji można dołączyć w każdej chwili – zadania można wypełniać aż do ostatniego dnia akcji (do 24 czerwca 2021 r.). 

Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się w jej regulaminie na stronie internetowej STS. 

Sprawdź ofertę STS

Komentarze