Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Można już obstawiać Ekstraligę Rugby legalnie – tylko w eWinner

Rozgrywki Ekstraligi Rugby są wreszcie dostępne w ofercie legalnych zakładów bukmacherskich. Ich organizator, czyli Polski Związek Rugby (PZR) zgodził się na wykorzystanie wyników rozgrywek przez polskiego bukmachera eWinner. Zakłady na Ekstraligę Rugby można już obstawiać po wejściu na stronę internetową bukmachera.

Jak podkreśla Grzegorz Nowak, Prezes eWinner, od początku działalności firma była zdeterminowana, żeby w swojej ofercie udostępnić także zakłady na rozgrywki Ekstraligi Rugby. Jest to uzasadnione tradycją i działaniem w Trójmieście ważnych organizacji rugby. Właśnie dlatego, jak wyjaśnia prezes gdyńskiej firmy, eWinner czuł się w obowiązku, by przekonać PZR o korzyściach w zakresie popularyzacji tego sportu, jakie będą skutkiem udostępnienia zakładów na rugby w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce. 

Z kolei Mateusz Dąbrowski, członek Zarządu Polskiego Związku Rugby, zauważa, że powrót rugby do oferty legalnych bukmacherów w Polsce po latach nieobecności to także działanie na rzecz zwiększenia rozpoznawalności marki Ekstraligi Rugby. Podpisanie umowy z eWinner to element szerszego planu na promocję rugby w Polsce – należy do niego także transmisja meczów rugby w telewizji POLSAT SPORT FIGHT. Jak zaznacza Dąbrowski, PZR ma nadzieję na długoterminową współpracę zarówno z bukmacherem eWinner, jak i innymi legalnymi bukmacherami w Polsce. 

Warto w tym momencie zaznaczyć, że ponieważ Ekstraliga rugby 2020/2021 trwa już od 15 sierpnia, aktualnie zakłady na mecze można wnosić wyłącznie u bukmachera eWinner. Grzegorz Nowak zaprasza graczy do odwiedzenia serwisu internetowego eWinner i skorzystania z możliwości obstawienia zakładów na polskie rugby, która była niedostępna przez tyle lat. Jak dodaje, wprowadzenie tej opcji następuje w chwili, gdy mnóstwo wydarzeń sportowych zostało odwołanych z powodu pandemii, a sam poziom organizacji rozgrywek jest godny uznania. 

Bukmacher eWinner to legalny organizator zakładów wzajemnych, który działa na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.29.2017 (z dnia 30 października 2018 r.). eWinner mocno angażuje się we wsparcie polskiego sportu, będąc m.in. Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi Żużlowej, Sponsorem Tytularnym eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz klubu żużlowego eWinner Apator Toruń.

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze