Dziś jest: 29 stycznia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Damian „Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko. Kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 4

Damian „Stifler” Zduńczyk oraz Adam Soroko podczas „postawy bokserskiej” na 2. konferencji przed Prime Show MMA 4, 22 listopada 2022 r.
Źródło: kanał „PRIME SHOW MMA” w serwisie YouTube

Podczas 2. konferencji przed Prime Show MMA 4 Stifler przedstawił swój plan na walkę z Soroko, którym ma być nokaut rywala. Inny zawodnik sobotniej gali Prime 4, Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak nie dał mu jednak większych szans na pomyślną realizację tego celu, przekonując że Adam Soroko to wojownik, który przyjął już bardzo wiele ciosów na twarz i dobrze je znosi – nikomu jeszcze nie udało się go znokautować. Warto dodać, że przeciwnik Zduńczyka wcześniej brał udział także w bardzo brutalnych i wymagających walkach w ramach federacji The War. Spędził także wiele lat za więziennymi murami.

Stifler zapowiedział podczas konferencji, że walka na Prime 4: Królestwo będzie jego ostatnim pojedynkiem. Jako główną przyczynę podał zbliżającą się operację nosa. Wyjaśnił ponadto, że „nie ma już za dużo do zaoferowania” w Prime, gdyż „nie jest jakimś mega fighterem”. Podczas face-to-face skoncentrowany, pewnie żując gumę, długo wpatrywał się w oczy Soroko. Spytany przez najbardziej rozpoznawalną twarz federacji, Don Kasjo, czym będzie dla niego ta ostatnia walka, odpowiedział krótko i konkretnie, jak na prawdziwego wojownika przystało: „walką”.

Konferencję zakłócił kolega Stiflera, który postanowił rozwiązać osobisty uraz do Soroko poprzez wyzwanie go do walki w klatce. Skończyło się na spoliczkowaniu (prawdopodobnie odurzonego alkoholem) zawodnika Tomasza Olejnika przez tajemniczego przybysza i wyprowadzeniu nieproszonego gościa z sali przez ochronę.

Kursy Fortuny na walkę dają niemal pewne zwycięstwo Adamowi Soroko, co w pewnym stopniu sugerował także Kamerzysta. Osobiście również podzielam ten typ. A Wy jak sądzicie, czy Zduńczykowi uda się zrealizować ambitny plan nokautu na Soroko? Czy ma szanse zwyciężyć w inny sposób, jeśli starcie potrwa dłużej? Jakie są Wasze typy bukmacherskie na walkę i które rodzaje zakładów obstawiacie? Piszcie w komentarzach.

Zakłady na walkę Stifler vs Soroko dostępne są wyłącznie u oficjalnego bukmachera gali Prime Show MMA 4 – Fortuny. Typy bukmachera wyraźnie wskazują łatwą wygraną Adama Soroko. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 26 listopada, o godz. 20:00, zaś walka Damian Zduńczyk – Adam Soroko zaplanowana jest na godz. 21:30.

Bonusy powitalne u bukmachera z ofertą na Stifler – Soroko i inne walki Prime MMA 4

W Fortunie otrzymasz na start: Darmowe 20 zł bez wpłaty, Zakład bez ryzyka do 600 zł (zwrot stawki nietrafionego kuponu), 10 zł za 1. wpłatę oraz Bonus 50% do 200 zł za 2. depozyt. Aby odebrać bonusy, podczas zakładania konta wprowadź specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS – kliknij tutaj.

Zakłady bukmacherskie na Damian „Stifler” Zduńczyk – Adam Soroko na Prime Show MMA 4 (26.11.2022 r.)

Kursy na zwycięzcę walki

Damian „Stifler” Zduńczyk – 4.73, Adam Soroko – 1.15

Kursy na zwycięzcę walki z remisem

Damian „Stifler” Zduńczyk – 5.02, remis – 50.00, Adam Soroko – 1.16

Kursy na koniec walki w 1. rundzie

Tak – 1.75, Nie – 1.85

Kursy na koniec walki w 2. rundzie

Tak – 2.50, Nie – 1.41

Kursy na koniec walki w 3. rundzie

Tak – 6.00, Nie – 1.06

Kursy na liczbę rozpoczętych rund (mniej/więcej)

Mniej 1.5 – 1.65
Więcej 1.5 – 1.98
Mniej 2.5 – 1.20
Więcej 2.5 – 3.60

Kursy na zakończenie walki na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 4.00, Nie – 1.16

Kurs na zakończenie walki w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy

Tak – 2.50

Damian „Stifler” Zduńczyk zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 9.00, Nie – zakład niedostępny

Adam Soroko zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 4.50, Nie – 1.12

Damian „Stifler” Zduńczyk zwycięży przed czasem

Tak – 7.00, Nie – 1.03

Adam Soroko zwycięży przed czasem

Tak – 1.20, Nie – 3.60

Sprawdź wszystkie kursy Fortuny na tę walkę i odbierz darmowe 20 zł bez wpłaty w Pakiecie 830 zł, z kodem: MAKSYMALNYBONUS >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze