Dziś jest: 25 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Cashback w Betclic – nawet 500 zł na start

Bukmacher Betclic uruchomił bardzo atrakcyjny bonus na start, czyli cashback do 500 zł. Może z niego skorzystać każdy nowy gracz, który założy konto w serwisie  online bukmachera i dokona pierwszego depozytu. Pierwszy postawiony kupon będzie bez ryzyka, gdyż nawet jeśli okaże się nietrafiony, otrzymasz cashback w wysokości nawet 500 zł.

Żeby odebrać maksymalny bonus powitalny Betclic w przypadku przegranej, trzeba obstawić kupon za stawkę 568 zł. Bukmacher zwraca bowiem postawioną stawkę pomniejszoną o 12% podatku obrotowego, który pobierany jest za każdy zawarty zakład bukmacherski. Niezależnie od wysokości wpłaconego depozytu, postawiony kupon musi spełniać warunek minimalnego kursu 1,14.

Przyznany bonus wpływa na konto bonusowe gracza, a przed jego przeniesieniem na konto główne (saldo pieniężne), środki bonusowe muszą być 4-krotnie obrócone. Minimalny kurs zakładów wynosi 2,00, a zakłady wliczane do obrotu mogą być pojedyncze, wielokrotne, w tym zakłady live i pre-live („zakłady kwalifikujące”). Do obrotu nie są natomiast wliczane zakłady systemowe. Na spełnienie warunków obrotu bonusem gracz ma dokładnie 30 dni od dnia jego otrzymania. Po ich spełnieniu możliwa jest wypłata środków na rachunek bankowy lub użycie ich do dalszej gry.

Atrakcyjny bonus to nie jedyny sposób, w jaki nowy bukmacher Betclic stara się przyciągnąć polskich graczy. Betclic ma szeroką ofertę zakładów bukmacherskich (w tym live), oferuje wysokie kursy na wydarzenia, które można dodatkowo zwiększyć w promocji „Multi+” na kupony wielokrotne, a w jego ofercie są też transmisje spotkań sportowych (Betclic TV). Dostępna jest tu również opcja Cashout i świetna aplikacja mobilna. Bukmacher jest sponsorem polskiej Reprezentacji Siatkówki mężczyzn oraz klubów piłkarskich Lechia Gdańsk i Piast Gliwice.

Komentarze